Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondol (hat) ilyenkor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol (hat) ilyenkor egy fiatal nőgyógyász/annak tanuló?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel egy 20 éves hallgatóhoz, vagy egy már 21-22 éves nőgyógyászhoz vizsgálatra megy egy nagyon szexi 20 éves lány. Nem gondolja azt, hogy: Úristen ennek a csajszinak nemsokára látni fogom a punciját, bele fogok nyúlni stb.?

Hiába munka meg hivatás szerintem ilyen esetben baromira felizgul rá.



2018. okt. 27. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A következő válaszok miatt írok, nem akarok butaságot írni, de tudtommal ahhoz hogy vki nőgyógyász legyen azért egy egyetem kell plusz praktikum. tehát min 26 körül legyen és utána is orvos mellett dolgozhat. Amúgy meg idő és rutin, biztos felizgulnak, de nem szabad tudtára adnia a kliesnek... nekem a cicim műtve van, biztos bejöttem a dokimnak, de már annyi mellet látott hogy meg se koccan neki. Nődokihoz is járok, soha nem éreztem hogy felizgult volna rám.
2018. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
21-22 éves még nem lehet nőgyógyász. Persze tanulmányai alatt is találkozik puncival, de ott nem egy szexi 20 évesét fogja látni.
2018. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglátja először a pókhálós sósszagú sonkákat és menekülni fog.:)
2018. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
elsőre egy halott nagyiét vizsgálhatja a patológián
2018. okt. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Általános orvosi 6 év, majd 5 év a szállodába. Tehát ha valaki 18 évesen érettségizik, azonnal bejut az egyetemre, és csont nélkül végigtolja, akkor is 29 lesz legalább, amikor önállóan dolgozhat.

A gyakorlat alatt is lát puncit, de amikor mellette van a prof, és neki valamit mondania kell, hogy mit lát, mit lát, mit tapasztal, akkor nem elsődlegesen erre fog koncentrálni.

Na meg kezdetben nem olyan fiatal lányokkal találkozik, akik csak gyógyszert íratni, vagy szűrésre mennek. Hanem olyanokkal, akiknek valami bajuk van. Kortól, testalkattól, etnikai hovatartozástól függetlenül.

Amikor odáig eljutni, már a gombás punciból ő csak a gombát látja.

2018. okt. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

5 év szállodában = 5 év szakosodás


Sorry, autokorrekt, és nem vettem észre.

2018. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvostanhallgató vagyok, bár még nem szakosodtam (ez csak diplomaszerzés után van, rezidensként). Sokszor látunk puncit és farkat, ez nekünk természetes. Persze, néha van, hogy utólag visszaemlékezik az ember, hogy de szép is volt, de nem. Marandóbb pl az volt, amikor egy korombeli srácnak a péniszét és a heréit kellett vizsgálnom ultrahanggal, és a nagyon kicsi pénisz ahogy kesztyűben fogtam akkora felállt, ő persze pirult. Aki akarja privátban mesélek, bár tényleg nincsenek nagy dolgok, ezt a tévhitet el is oszlatom, hogy nekünk ez akkora szám.
2018. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!