Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek a szextől, mi a teendő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és hát eléggé be vagyok tőle rezelve. Az, hogy összebújni valakivel meg együtt lenni nagyon hiányzik, de az, hogy nekem kell segítsek egy lánynak abban, hogy kielégüljön arra nem hiszem, hogy képes vagyok. Nekem már az is furcsa, hogy valakivel úgy együtt lenni, annyira közel valakihez, ráadásul meztelenül.

Mindezek ellenére már nem vagyok szűz, egyszer voltam már lánnyal egy éve, mert hirtelen úgy alakult, de nagyon kellemetlenül éreztem magam, nem is állt fel igazán az izgalomtól, így nem is volt amolyan valódi a szex.

Bár barátnőt szeretnék, de félek a lányoktól, a szextől meg most már különösen. Mi lesz így velem?

21 vagyok.



2018. nov. 17. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmondom mi lesz: Nem annyira fog állni a farkad, mint ahogy kellene. Velem is ez volt, bár nem az első barátnőnél,hanem -érdekes módon- a másodiknál. De csak első 1-2 alkalommal. Ha kellően gyengéd vagy, és figyelmes , meg persze ügyesen csinálod a száddal, akkor nagy baj már nem lehet, nem fognak kirugdosni az ágyukból ;-)
2018. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ne szexelj. Az ilyen tutyimutyi fazonoktól mentse meg a női nemet az isten
2018. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Pár prosti kezelés jót tesz. Komolyan!


Amúgy még most is néha így érzek (pedig már 29 leszek lassan) de az első pár perc után elmúlik.

2018. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kockázatokat kell vállalnod. Más út nincs És vagy összetörsz benne vagy nem. De ha össze is akkor sem lesz más út, mint felkelned és újra kimenni és megint kockáztatni. Még nagyobbakat.


Amúgy a félelemmel nincs baj. A gyávasággal van. Ami pont azt jelenti, hogy nem cselekedni a félelem közben.


Viszont a szexszel az a gond amúgy, hogy félve nem lehet. Szóval itt valahogy ráadásul rohadtúl túl kell lendülnöd ezen. És bátran a saját vágyaidra koncentrálva kiélni, kielégíteni magad. És bízni benne, hogy ez a másiknak is jó.

2018. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem fognak kirugdosni az ágyból, mivel be sem engednek.

Ha nem akarnék mégis együtt lenni egy lánnyal sem akkor így eléldegélnék simán, a kutyát nem érdekelném. A gond az, hogy valahol viszont szeretném is, de ha odaképzelem magam máris inamba száll a bátorság és inkább nem is kezdeményezek senkinél. Valamint nem is akarok senkinek csalódást okozni, vagy, hogy úgy emlékezzen rám mint az a béna srác...

2018. nov. 17. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig pont ebbe kell beleállnod, hogy van akinek nem vagy jó. Ez akkor is tény, ha nem mersz szembenézni vele. De csak így találhatod meg azt akinek meg jó vagy.
2018. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne félj, keresgélj !

Én is így voltam, az első csajommal.

Izgultam, féltem is, fel sem állt rendesen. Be sem tudtam dugni ! Nem találtam a puncin a nyílást ! Ő nem segített.

Szakítottunk. Majd a másodiknál meg sem próbáltam megdugni.

Azután jött egy harmadik,fél év udvarlás, nem terveztük a szexet, csak úgy megtörtént.

Szűz volt, nehezen ment, de végül jó volt. Következő már nagyon jó ! Ő lett a feleségem.

2019. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!