Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon félek a következő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a következő szextől, az első nagyon fájt. A többi is fájni fog? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem tudtam egyáltalán élvezni, mert ha kicsit elcsúszott a barátom pénisze bennem, már majdnem úgy éreztem, szétszakadok. Csak egyenesen tudta bedugni, azt is nagyon lassan. Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire legközelebb? Őszintén szólva elment a kedvem tőle :c
2018. dec. 16. 18:49
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?Mit éreztél mennyire sikerült a partnerednek felizgatnia?
2018. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 éves múltam, és nagyon nedves voltam. Szóval ezzel nem volt probléma :/
2018. dec. 16. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, az elsőnél én is majdnem szétszakadtam, pedig figyelmes volt és nedves voltam, előtte hónapokon át ujjazott és mégis. Nekem kb fél év kellett, mire rájöttem, mit és hogyan élvezek. Ne ijedj meg attól, ha az utána lévő pár alkalom is fájni fog, alkalmazkodni fog a tested, csak lazulj el.


N

2018. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú előjáték! Fontos, hogy ellazulj közben. Amíg félsz, addig csak pettingeljetek. Hiába nem vagy már szűz, ha feszülten kezdesz neki, csak fájni fog. Addig izgassátok egymást, amíg teljesen ellazulsz. Ha elsőre nem tudsz lazítani, elég a petting is.


A legjobb, ha már az előjáték közben fokozatosan kitágít, egyre több ujjal. Ha már 3 ujját be tudja dugni úgy hogy nem fáj, valószínűleg menni fog. Ha kell, használjatok síkosítót. Ha elég nedvesnek érzed magad, akkor is lehet probléma, hogy aktus közben kiszáradsz és ez nagyon kellemetlen. A síkosító akkor is jobbá teszi, ha kellően nedves vagy. Érdemes kipróbálni. Bármelyik drogériában lehet kapni. Vízbázisút vegyetek, az óvszerrel együtt is használható.

2018. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊😘
2018. dec. 16. 19:12




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!