Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok szextől felfázásszerű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szextől felfázásszerű tünetek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt héten sokat szexeltunk a barátommal és 1-2 napja felfázásszeru tüneteim vannak. (Csíp és éget ha pisilek, viszket, sokat járok pisilni...)


A kettő közt van összefüggés?



2019. jan. 7. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nemi betegség.
2019. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gumit használunk, nekem ő az eddigi egyetlen partnerem.
2019. jan. 7. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak tőle tudsz elkapni valamit. Máshol leülsz a wc-re, nem mosol kezet, stb.
2019. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Húgyuti fertőzés, persze lehet, nekem egy időbe rengetegszer volt.

Nagyon megelőzhető, ha szex után mindig pisilsz.

2019. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet összefüggés. Ezért kell minden szex után pisilni, mert a húgycsövedbe került bacikat (itt nem a nemi betegségek komolyabb vírusaira, baktériumaira gondolok) kimosod, s nem tudnak a hólyagig feljutni. Apró odafigyelés, de meglátod beválik.
2019. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, valószínű fertőzés, gomba, vagy huvelygyulladas. Régen sokat kuszkodtem vele. Menj el nőgyógyászhoz mindenképp.
2019. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!!!
2019. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Máskor használj síkosítót. Lehet kidörzsölődött és az apróbb horzsolások miatt vannak ezek a tünetek.
2019. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni. Ami nekünk bevált: szex elött fürdés, utána pisilés vagy ha nem tudok mosakodás. Amúgy nekem is szokott ilyen lenni és mi is óvszert használunk.
2019. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy honeymoon cystitis. Nézz utána. Rengeteg nőt érint. Szedj rendszeresen tőzegafonya kapszulát, igyál sok vizet, és szex előtt meg utána pisilés es fürdés mindenképp. Ja, és ne élvezzen beléd a barátod.
2019. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!