Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy strandon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy strandon a tangás bikini, vagy a monokinizés főleg a kevésbé intelligens nők körében jellemző?

Figyelt kérdés
Én nem feltétlenül gondolom így, csak érdekel másoknak mi a véleménye erről.
2019. jan. 20. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem intelligencia hanem ego meg szemérem kérdése inkább sztem. Ha olyan pöpec testem lenne amilyen nincs akkor se mutogatnám magam nyilvánosan. +Sokszor látom olyanok is ezt a tangás dolgot akinek nincs is hozzá alakja.
2019. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha valaki úgy van/volt nevelve, hogy nem annyira szégyellős - és a strandon megengedett a monokini - akkor természetes, hogy így fog napozni - akár jó teste van, akár nem!

Ez egyáltalán nem intelligencia függő!

Én nem azért napozom meztelenül hogy másoknak esztétikai csemegét szolgáltassak (ez egyáltalán nem érdekel!) hanem azért, mert nagyon jó meztelenül lenni, és mindenütt egyformán leszek barna

2019. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze az intelligenciához. bár tény, hogy én nem szeretem, főleg, ha ronda is a nő, de attól még nem hívom őket ostobának.
2019. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Önismeret és önelfogadás kell szerintem. Mert ha valaki túlsúlyos akkor vegyen fel olyan bikinit ami jól áll neki nem rátesz egy lapáttal. Nem mindenkin áll minden jól.
2019. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A meztelenség nem csak a bombatestű szilikon-ladyk kiváltsága!

Nehogy már azért ne vetkőzzek le,mert esetleg egy műmájer kanmajomnak nem fogok tetszeni!

Amikor nem is akarok...

2019. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kimondottan intteligencia kèrdèse, inkább önelfogadás ha neki ès közvetlen környezetènek megfelel, nem zavarja mièrt ne csinálja. Másrèszt a meztelensèg sokaknál nem tabu. Persxe nem a direkt kihivò magamutogatásra gondolok.
2019. jan. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azért húzok tangás bikinit, mert elégedett vagyok a testemmel, tehát nem szégyellem, plusz így jobban barnulok.


21N

2019. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem intelligencia, hanem divat és prűdség kerdése. A 80-as, 90-es években Magyarországon is elfogadott volt a monokini a szabadstrandokon. Azután eltünt, most már pl. Adrián is ritka.

Tanga az mindig kicsit divat, most is egyre több brazil alsót viselő nőt látni.


Ha elfogadja magát egy nő és nem szégyenlős, akkor miért ne napoztathatná a cicijét vagy fenekét? Abban egyetertek, h mindennek meg van a helye és néhánynak nem ártana tükörbe nézni (kortól függetlenül).

2019. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!