Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti szerettek alázni dagi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek alázni dagi csajokat? Ha ő kéri és szereti?

Figyelt kérdés
Ilyenekkel mondjuk hogy latszik mennyire hájas vagy. Kövér disznó stb. Persze tényleg csak azert mert szereti. Plusz direkt hizlalja is magát.

2019. febr. 11. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
El sem tudom képzelni, mi folyik nálatok.
2019. febr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 miért?
2019. febr. 11. 01:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sexben "csúnyabeszéd" cimszóval beleférhet ha a 2 fél amúgy szereti egymást,tehát ez egy játék.

De amúgy nem, ezen kívűl puszta megalázás és gonoszság.


A direkthizlalás pedig egy nagyon egészségtelen fetish-betegség, ne legyél a követője! Enélkül is szeretheted a duci nőket, de indokolatlan és egészség károsító hízlalásnak semmilyen elfogadható indoka nincs.

Az ha szereted nézni, ha jóízűen eszik megint nem ugyanaz...

2019. febr. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 én magam vagyok a duci csaj mind ennek ellenére szeretem ha alaznak a súlyom miatt. Nem tudom miért de ezvan..
2019. febr. 11. 03:59
 5/8 anonim válasza:
100%
Na várjunk csak! Mert ha itt fétisről van szó, akkor valójában ott nincs alázás. Mert ha mindkét félnek az tetszik, akkor az nem megalázás. Szóval itt valami félrement.
2019. febr. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Én dicsérni szoktam az aktuális partnerem méreteit:milyen gyönyörű hatalmas popsid van,imádom az óriási pocidat stb.Ezt kifejezetten szeretik a nagy méretű nők.
2019. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Sztem ez valami mentális betegség lehet...
2019. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Én szívesen csinálnám. Csak dagi barátnőim voltak és egyik sem gerjedt erre, de izgalmasan hangzik.
2019. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!