Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ti szerettek alázni dagi csajokat? Ha ő kéri és szereti?

Ilyenekkel mondjuk hogy latszik mennyire hájas vagy. Kövér disznó stb. Persze tényleg csak azert mert szereti. Plusz direkt hizlalja is magát.

Keress kérdéseket hasonló témákban: zsír, kövér, aláz, BBW, dagadt

febr. 11. 00:40  Privát üzenet  

A válaszok
El sem tudom képzelni, mi folyik nálatok.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 11. 00:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 miért?

# 2/7Időpont febr. 11. 01:13 Privát üzenet

Sexben "csúnyabeszéd" cimszóval beleférhet ha a 2 fél amúgy szereti egymást,tehát ez egy játék.

De amúgy nem, ezen kívűl puszta megalázás és gonoszság.

A direkthizlalás pedig egy nagyon egészségtelen fetish-betegség, ne legyél a követője! Enélkül is szeretheted a duci nőket, de indokolatlan és egészség károsító hízlalásnak semmilyen elfogadható indoka nincs.

Az ha szereted nézni, ha jóízűen eszik megint nem ugyanaz...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 11. 02:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#3 én magam vagyok a duci csaj mind ennek ellenére szeretem ha alaznak a súlyom miatt. Nem tudom miért de ezvan..

# 4/7Időpont febr. 11. 03:59 Privát üzenet
Na várjunk csak! Mert ha itt fétisről van szó, akkor valójában ott nincs alázás. Mert ha mindkét félnek az tetszik, akkor az nem megalázás. Szóval itt valami félrement.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 11. 05:55 Privát üzenet
fatfan nevű felhasználó válasza:

Én dicsérni szoktam az aktuális partnerem méreteit:milyen gyönyörű hatalmas popsid van,imádom az óriási pocidat stb.Ezt kifejezetten szeretik a nagy méretű nők.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 11. 12:43 Privát üzenet
Sztem ez valami mentális betegség lehet...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 12. 19:23 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk van itt olyan aki szereti a picit husisabb csajokat?
Szerintetek van olyan fiú aki szereti az alacsony és kicsit puffancs csajokat? Mert én nagyon szeretné barátot de nem találok
Ha odamegyek egy csajhoz akár beszélgetni csak vagy felszedni akkor hogy kérdezzek rá finoman hogy a pasikat szereti vagy a csajokat esetleg mind 2-höz? és mi legyen a téma? Pussz :*
Az igaz, hogy a legtöbb pasi a kis mellű csajokat szereti? ( bővebben lent )
A srác, akire hajtok, a dagibb csajokat szereti. Szerintetek érdemes olyan ruhát felvennem buliba, ami kifejezetten kiemeli a kövérségem? (kép)
Ki szereti a duci csajokat?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!