Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A kamaszok mért vesztik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kamaszok mért vesztik el gyorsan a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy ebben a korban nagyon dolgoznak a hormonok meg hasonló, de tulajdonképpen szükségük van szexre?

- Átlagban a mai Tinik már nem szűzek, e-mellet pedig maszturbálnak rendszeresen..

Ti hogy gondoljátok, jobb minél később de annál nagyobb dolog lesz - és annál inkább fog boldog lenni az ember hogy olyannal vesztette el aki az igazi?



2019. febr. 17. 12:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfejettem kérdezni, aki ilyen fiatalon elveszti az nem fogja később akár idősebb korban megbánni?
2019. febr. 17. 12:50
 2/7 anonim válasza:
0%
mert kamaszok buták . te mennyi idos vagy? irj privátban ha szeretnél
2019. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
88%

Személyfüggő.

Lehet, hogy egy 14 éves már lelkileg és testileg is érett hozzá.

De ez fordítva is működik. Akár lehet, hogy egy 18 éves még lelkileg nem érett meg rá. És az, hogy a kamaszok többsége már 12-13 éves korukban elveszíti a szüzességét na ennél nagyobb hazugságot kitalálni se lehetne.

2019. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha belinkelsz pár Biblia idézetet, és elkezdesz beszélni a házasság előtti tisztaságról, akkor tökéletes turbókeresztény kérdés lesz! :"D
2019. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22 vagyok és még szűz
2019. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a szex jó. Illetve nem mindenki felelőtlen. Plusz megkapják 12 éves korban a szexről a felvilágosítást, hogy "mit szabad és mit nem". Internet, barátok hatása. Folytassam?
2019. febr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam, amikor egy, a házunkban lakó csinoska özvegy a szárnyai alá vett, és megismertetett a gyönyörökkel. Akkoriban királynak érzetem magam, de most, 45 év távlatából visszatekintve szánalmasan korainak érzem. Semmi bajom nem származott volna belőle, ha pár évig még sóhajtozva kívánkoztam volna az első csók után.
2019. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!