Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kevés a spermám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kevés a spermám?

Figyelt kérdés
Már kisebb korom óta nagyon kevés jön. Szinte csak néhány csepp. És még az se nagyon segít ha elhúzom. Neten látni olyan videókat,ahol a pasinak nagyon sok jön, persze tudom sok a kamu de van ami nem. pl. [link] nem vagyok meleg,hogy ilyeneket bámulok csak nem tudom elképzelni valakinek, hogy lehet ennyi. Van esetleg valamilyen módszer erre,hogy nekem is ennyi jöjjön? étel vagy valami?

2019. márc. 3. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre nemigen létezik biztos módszer.
2019. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, nekem mar tini korom ota sok, pedig nem noveltem semmivel. A videotol 2-3x tobb kb.
2019. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ennél is több? az szép
2019. márc. 3. 17:11
 4/11 Karena26 ***** válasza:
Szemes tönkölybúza.
2019. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Alkati kérdés is egyrészt,hogy kinek mennyi van, másrészt attól is függ, mennyi idő telt el az utolsó ejakuláció óta. Ez a videóból nem derül ki.

Folyadékfogyasztás lényeges és legyen fehérje az étrendben plusz vitaminok.

Azt több urológiával kapcsolatos oldalon olvastam, hogy kivéve azokat az esteket, amikor valaki hosszabb időt kihagy, amennyiben 6 ml felett van a kilövelt ondó mennyisége, akkor nagy valószínűséggel gyulladás van a háttérben.

Az orvostudomány 2-6 ml között normál mennyiségről beszél, ha eléred az alsó értéket, akkor nagy valószínűséggel egészséges vagy.

De hidd el, a nők többségét nem az fogja érdekelni mennyi jön, vannak olyanok, akik kifejezetten nem is szeretik, ha a testükre lövik.

Amúgy nekem nagyon változó, mennyi jön, függ attól mikor vertem utoljára, mennyire vagyok felizgulva stb. Jött már egész sok, mint a videóban, de olyan eset is volt, amikor jóval kevesebb.

Statisztikák szerint szeretkezéskor 25%-al több jön, mint önkielégítéskor, mert más izgalmi állapot, így jó eséllyel Neked is több lesz majd, ha szeretkezel valakivel.

2019. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

ezt elfelejtettem belinkelni, olvasd el, érdemes:

[link]

2019. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
volt haverom ,akinek annyi jött hogy beteritette a hasat a nyakatol teljesen le..egy szabad negyzet cm nem volt száraz,vagy 12 lövellt nagyon sokat. en se ertettem hogy mennyi van neki,hihetetlen volt látnom..en is mindig annyit akartam de sajnos..
2019. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gyépésmérnök ***** válasza:
Talán ha lefoglalnád magadat valami értelmessel ahelyett hogy napi ötször kivered, lehet hogy lenne ideje termelődni.
2019. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonymousreview60 ***** válasza:
75%

Ne légy hülye olvass utána, pl. itt [link] és itt [link]

A linken mutatott teljesítmény 1-2 hét szünet ide vagy oda, erősen extrém. Ha további félelmeid vannak, akkor menj el urológushoz. Illetve ne feledd, hogy ha abban a pár "cseppben" tobzódnak a spermiumok, akkor nem lesz gond a gyermeknemzéssel, míg lehet, hogy másnak "merőkanálnyi" jön, és alig van benne rendes ivarsejt.

2019. szept. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. szept. 18. 16:11
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!