Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elegem van! Mindegy mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Mindegy mit csinálok, sehogy nem tudok elélvezni. Magamtól mit tudok még tenni? Vagy adjam fel az egészet és fogadjam el? 18/L

Figyelt kérdés

Szép napot/estét!


Elnézést, "kissé" hosszú lesz...


Hat éve próbálkozok azzal, hogy elélvezzek. Az elején nem próbálkozásnak neveztem, ezt meg kell jegyeznem. Azt hittem normális, hogy nem megy, hiszen kezdő voltam. Sok oldalon írták, hogy idővel menni fog. Hááát... vagy nem.


Összesítve az évek alatt, amikkel próbálkoztam:

- ujjaim

- vibrátor

- csiklóizgató

- "magic wand"

- síkosító

- krém

- videók

- történetek

- fantázia

- képek

- egyéb eszközök, amik azelőtt voltak, hogy volt bátorságom vibrit venni


Eredmény: semmi.


Ez azért rettentően idegesítő, mert a nedvesedés az remekül megy, fantáziám is van, nem vagyok halvérű, ahogy azt egy kis pisis 14 éves, aki csak tableten látta a kék eget írta.


Szűz vagyok, párom se volt még, tehát pettingben se volt részem. Szerencsére ezek még remek kérdések, hogy működnének e, mert máskülönben már a fejemet verném a falba.


Mi lehet a gond? Gondoltam arra, hogy lelki eredetű, csakhogy a szexualitással kapcsolatosan semmi olyan nem történt, ami ezt okozhatja. Trauma annyi volt, hogy anyám mondhatni elhagyott óvodás koromban, apám nevelt fel, de - hosszú sztori - már néhány hónapja ismét van az anyám, mindent megbeszéltünk, és jobb a kapcsolatunk mint valaha. Gondoltam, tök jó, ez okozza, ha igen, megoldódik. Mégsem ez. Másik családi probléma néhány éve véget akkor, amikor egy undorító, számító és szánalmas személy meghalt - idős volt. Új életet kezdhettünk, normális körülmények között. Megoldódott, mégsem történt azóta se semmi.


Vágyam viszont van - idegenekkel viszont nem fogok se most, se soha lefeküdni vagy pettingelni. Nem ítélem el, csak tőlem távol áll.


Ha ez lelki, mit tudok ezzel kezdeni? Ha nem lelki, mit tudok tenni? Tudom, senki nem varázsló, se parafenomén, hogy neten keresztül kitalálja, de gondoltam, hátha van valakinek ötlete. :/



2019. ápr. 2. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van megoldás!
2019. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy annyira rá vagy görcsölve,mindenáron akarod az orgazmust,és ez gátol az elélvezésben?

Próbálj meg lazítani,ne azon feszkózz,hogy jaj úgyse fogok tudni kielégülni megint...mert ez ronthat a hangulatodon.

2019. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kb 3 éven keresztül nem voltam rágörcsölve a dologra. Utóbbi 4 évben, miután már a fent soroltakat próbáltam, és napi szinten csináltam, mert kedvem volt hozzá, elvitte azt a minimális lazaságomat is, ami volt. Egyébként se vagyok laza ember. Szörnyen nehezen tudok ellazulni, igazán még álmomban se megy. Aztán amikor felébredek, szó szerint pattanok ki az ágyól, mert ugye iskola, és van kötelességtudatom, és már pörög is az agyam, miket kell csinálnom ma, de még azon is, hogy holnap...

Szóval az ellazulással mindig is voltak gondok. Amikor pedig sikerült, és még nem voltam rágörcsölve, hogy már előre tudom, mi lesz a vége, akkor se ment. Bár akkoriban meg nedvesedni nem tudtam, tehát lehet akkor még tényleg csak rosszul csináltam. xd


Szexuálpszichológusra gondoltam... aztán tovább kotródott a gondolat, mint amit elvitt egy erős szél, mert utálom a pszichomókusokat. És ez csak az átlagos. Lesülne a bőr a képemről, ha szexuális kategóriában kéne megvitatnom életem ezen szégyennek megélt részét egy idegennel.

2019. ápr. 2. 18:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lazulj el. Még a fogalmazásmódodon is látszik, hogy egy anonim fórumon sem tudod elengedni magad.

Pláne ha még rá is görcsölsz a témára, sokkal rosszabb lesz. Mi lenne ha innál előtte egy kis bort, pezsgőt, valamit? Van, akinek sokat segít. Egyébként lehet, hogy szexnél/pettingnél el tudsz élvezni, csak a maszturbálás nem megy, ilyen is van. Nem hinném, hogy egyből szexuálpszichológus kellene (akik mondjuk nem “pszichomókusok”, sokat tudnak segíteni, hidd el), hiszen még fiatal vagy, sokat fogsz változni. Csak tényleg engedd el egy kicsit magad, ne agyalj semmi máson, csak az élvezetre koncentrálj.

2019. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Zuhany és porszívó, vagy dörzsöld magad valamihez. Lehet, hogy az öli ki a dolgot, hogy magadnak csinálod, és ez lelomboz.


Én úgy csinálom, hogy a kezem se érjen magamhoz, és a lábaim se össze, csak a csípőm mozgatom, miközben bennem van a duplavibrátor és fantáziálok.


Ha összeér a térdem, vagy a kezem a testemhez ér, kizökkenek és annyi az egésznek..


Illetve lehet túl vagy fokozva az elején, úgy sem szokott menni.


Próbáld ujjal bugyin keresztül, úgy enyhe az inger.

2019. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ivással próbálkoztam. Egy és több pohárral is. Végül az lett a vége, hogy benyakaltam egy egész üveg krémlikőrt. Meglett életem első és utolsó lerészegedése. Előrébb nem jutottam, lazulni nem lazultam, viszont az íráshoz - hobbim - kiválóan fel tudom használni.


Ó, tényleg! Ezeket kihagytam a listáról. :'D A zuhanyt próbáltam - nem vált be. Porszívó nekem... eléggé undorító, minden része, ami nem porszívásra használatos. :S

Ujjal bugyin keresztül szintén volt.


Ezt a nem ér össze a lábamat viszont köszönöm, kipróbálom. ^^


Ja és egyébként mindenkinek ment a zöld kéz!

2019. ápr. 2. 19:51
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
talán azt lehetne még hogy egy fiú simogat meg izgat órákig utána meg a 2 vibri. ha Pesti vagy irhatsz. van 2 kezem, nyelvem, nagyon szép és nagy farkam, magic wand nekem is van plusz Gpont vibri. 26éves vagyok
2019. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
egy segitség még azért is jó lenne mert tudna lazitgatni téged meg simogatni te meg csak elfekszel és lazulsz ezerrel meg élvezed a törődést
2019. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem is ugyanez a problémám, és még párom is van...vele sem jó semmi 18/L
2019. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elektromos borotva :)
2019. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!