Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok az elélvezésre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok az elélvezésre?

Figyelt kérdés

4 éve élek nemi életet a barátommal, szeretem őt nagyon. Figyelmes és mindent megtesz azért, hogy nekem is jó legyen, de akármit csinál velem, egyszerűen nem is érzem az ingert, hogy na most elélvezek. Ha saját magamnak csinálom,akkor sem, ha a csiklómat ingerlem, akkor elkezd a lábam picit remegni, de ugyanúgy semmi. Annyira szeretném tudni, milyen érzés az orgazmus. Párom nagyon türelmes, élvezem vele az együttlétet, mégsem jutok el arra a pontra. Már szinte mindent kipróbáltunk, minden pózt előjátékot stb stb. Más is van így?

22/L


2019. ápr. 22. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Velem elmennél Nunis. 🙂 Bénák vagytok.
2019. ápr. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval még úgy sem tudsz elélvezni, ha magadnak csinálod? Akkor ott valami baj van.
2019. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xKakashix ***** válasza:

szóval még úgy sem tudsz igazán elmenni ha a G-pontod stimulálják és ha a csiklódat akkor sem?

olyat hallottam már, hogy csak az egyikről tudnak elélvezni, illetve bnőm is volt olyan aki magát pl nem tudta elvinni..

igazából 2 lehetőség van, vagy a párod nem elég ügyes, vagy te nem tudod igazán elengedni és átadni magad az érzésnek

valószínű ilyenkor már rá is görcsölsz emiatt

ez lenne a tippem

24/F

2019. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!