Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj, ha nagyon szeretem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nagyon szeretem a saját puncim ízét? (19/L)

Figyelt kérdés
Volt már dolgom lánnyal is, de az övé nem tetszett annyira, mint a sajátom. Az a baj, hogy úgy érzem, rá vagyok függvr a saját ízemre mert ilyen finom édeskés, az egyik kedvenc ízem. Ha egyedül vagyok és kényeztetem magam, mindig sokszor lenyalogatom az ujjaim közben. Egyik nap amikor a barátom előjátékként ujjazott, aztán kihúzta az ujjait, én megfogtam a kezét és először nem tudta szerintem mit akarok, de felhúztam a számhoz, és leszopogattam az ujjait. Ő mondjuk nagyon belenyögött ebbe a váratlan dologba, úgy tűnt hogy nagyon izgató ez neki, de az a probléma, hogy főként nem az ő izgatása miatt csináltam. Hanem mert nem tudok betelni az ízemmel. Esküszöm bármire, hogy ez nem kamu kérdés. Ez baj, hogy ez nálam így van? Amikor az ujjleszopogatós történetet elmeséltem a barátnőmnek, nagyon furán nézett, mintha számára ez undorító lenne.. szerintetek van velem valami baj, hogy én ezt nem így érzem??

2019. ápr. 24. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Perverzebb vagy az átlagnál, nekem bejön :)
2019. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj:)

Ezek szerint biszex vagy?

2019. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Dehogy baj, sőőőt inkább sexi 35F
2019. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes az biztos.
2019. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Tudod hány ember van itt aki rendszeresen megeszi a spermajat?


Te ugyanez vagy lanyban.

2019. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#5 fúj... 😂
2019. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Én is szeretem a sajátomat, izgat ha lenyalom.
2019. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel!
2019. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, de ha ez vigasztal, én fiúként vagyok így a spermámmal. Én pl imádom szopni magam, majdnem mindig így masztizok, és ilyenkor a számba élvezek el, és le is nyelem. :) Amúgy élvezni is sokkal nagyobbat lehet így, mint kézzel. :)


Az hogy neked bejön a puncid íze és illata, az inkább tök jó, mert ezzel is fel tudod dobni a masztit. :) És nincs veled semmi baj, pont hogy jó dolog, ha felszabadultan tudod élvezni az ízeket. :)

Én is nagyon szeretem a farkam illatát, és a spermám ízét is. :)


Nekem nagyon izgi lenne, ha a barátnőm így tudná élvezni a saját nunijának az ízét. :)

2019. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Pasikat nagyon izgatja, ha látják ahogy a párjuk a punijához, melléhez nyúl és ha mindezt még élvezettel is teszi..Én is szeretem az ízemet.De volt olyan pasim , aki kifejezetten lenyalatta az ujját velem
2019. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!