Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ez? Vagy miért van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Vagy miért van? Ha majd szexelek, nem fog ez rosszul esni a fiúnak?

Figyelt kérdés

NEM KÉREK PRIVÁTOKAT KÖSZI.

Megujjaztam magam életemben először, de egyáltalán nem élveztem, olyan semleges volt az érzés. Csak akkor tudtam elélvezni, amikor elkezdtem a csiklómat is izgatni. Félek, hogy majd ha lesz barátom, és arra kerül a sor, hogy szexeljunk, azt sem fogom élvetni, csak ha közben izgatom a csiklóm.



2019. ápr. 25. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én csajom is csiklózik közbe. Semmi gond ezzel.
2019. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, majd a barátod kinyal, azt tuti élvezni fogod! :)
2019. ápr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Ujjazd magad többet és vegyél segédeszközt. Ne hagyd, hogy csak úgy tudj elmenni hogy közben izgatod a csiklódat. Full más úgy az orgazmus ha nem érnek hozzá a csiklódhoz. Popsiban is el lehet menni és qrva jó.
2019. ápr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Solvi ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs vele ha majd izgatod magadnak közben. Vagy megkéred hogy csinálja ő neked.

Volt ilyen barátnőm, nem okozott gondot

2019. ápr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az en baratnom is izgatja a csiklojat, vagy ha lovagol es hatradol akkor en . Semmi gond nincs ezzel , nekem meg be is jon ha en csinalhatom neki
2019. ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha magamat ujjazom, nekem sem ad semmi élvezetet, de a párom farkát nagyon élvezem, meg azt is, ha ujjaz.
2019. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 xKakashix ***** válasza:
87%
nincs ezzel semmi gond, nem minden nő tud elélvezni vaginálisan, ellenben ha ügyesen nyal azt nagyon fogod élvezni és megkérheted a párodat is, hogy közben izgasson a kezével
2019. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

nincs ezzel semmi gond, nem minden nő tud elélvezni vaginálisan



minden nő el tudna!!! csak megérkeznek azok, akik leírják, hogy ne ma méret számít meg szerelem kell, nem fontos hogy tapasztalt legyen...



aha nekem fontos a méret, tapasztalat, külső. és elmegyek popsiba is. :))

2019. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ez teljesen normális.

1. Nem biztos, hogy magadat annyira jól tudod ujjazni, ahogy más tenné. Lehet azért, mert tapasztalatlan vagy még ebben, vagy nem férsz hozzá eléggé ahhoz, hogy megfelelő szögben és elég erősen csináld. Ez nem jelenti azt, hogy egy férfival sem fogod élvezni. Magamat soha nem ujjazom meg, mert soha nem volt különösebben jó érzés, de ha a párom csinálja az egészen más, és nagyon élvezem.


2. A nők kb. kétharmada nem képes elélvezni csak hüvelyi izgatásra. Lehet rá azt mondani, hogy még nem próbálták elég jó partnerrel. Van, akinél tényleg ez a helyzet. Van, aki elég gyakorlással rájön, hogyan képes rá. És rengeteg olyan van, aki hiába csinálja jól, jó mérettel, figyelmes férfival, stb, egyszerűen úgy van felépítve, hogy csikló izgatás nélkül nem élvez el. Ez nem a férfi és nem a nő hibája. Szerencsére így is élvezetes lehet a szex, és egy jó férfinak nem gond figyelni rá, hogy a nő így is elélvezzen.

Olyat kell keresni, aki ezt meg tudja érteni, és nem hibáztatja érte sem magát, sem mást.

2019. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Peóbáld kicsit kiismerni a tested. Fedezd fel magad, a hüvely alul 2-6cm körűl érzékeny akár enyhe nyomásra is. Illetve felül a csikló alatt bent a hüvelyben. Sőtt egy érdekes tény,hogy a hugycső és a hüvely közt is van egy pont ami D pontként ismert.
2019. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!