Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megbantam hogy lefekudtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbantam hogy lefekudtem valakivel, most akkor hetero/biszex/leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Vilag eletemben a lanyos lanyok erdekeltek a fiuk kevesbe erdekeltek. Inkabb a lanyok. Nem volt senkim, majd jott egy fius lany, aki ismerkedni akart en meg adtam egy eselyt a dolognak.


A vege az lett, hogy beleszerettem, es meg tortent aminek kellett. Akkor elveztem, jo volt. De most ha belegondolok ebbe, elegge taszitonak tartom ami volt vele.


Egyébként vegul o volt aki nem akart kapcsolatot, es vege lett. Utana nagyon sokat sirtam.



Szerintetek most igy vonzodhatok lanyokhoz?



2019. máj. 3. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Feltétezem, hogy lány vagy. Azt írod, a lányokhoz vonzódsz. Akkor feltételezem, hogy leszbikus vagy. (De legalább biszex.) Az mindegy, hogy fiús vagy lányos, az a lényeg, hogy lány.


Amúgy meg felesleges cimkézgetni.

2019. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak a fiúkhoz vonzódsz akkor hetero vagy.

Ha csak a lányokhoz akkor leszbi.

Ha mindkettőhöz akkor bisex.


Egyik sem probléma, ne érezd ez miatt magad rosszul. Bármelyik is vagy mindegyik esetben találhatsz magadnak valakit aki szintén így van ezzel.

2019. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!