Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kellessem magam minnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellessem magam minnél feltünésmentesebben?

Figyelt kérdés

Ez elég fura kérdés,de tulajdonképpen az a lényeg,hogy azt szeretném ha rám indulnának a fiúk(férfiak). Elég k*rvás dolg,de ne kössetek bele légyszi. Volt már rá példa,hogy valakinek felállt,mert olyat csináltam..Szóval pl egyeszer ezt csináltam és ehez hasonló válaszokat várok: odahajoltam egy ülő fiúhoz,hogy elmagyarázzak neki valamit,és ahogy lehajoltam a fenekem a mögöttem álló srác farkához nyomódott. A körülöttünk állók mással voltak elfoglalva,tehát nem vették észre...


22/L



2019. máj. 11. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem folytasd igy ahogy eddig :)

Barr enek nem tudom h mi ertelme de nem ittelek el boztos nagy az “ezvagyad” vagy csak szipllan tobb figyelemre vagysz amit a hetkoznapokba nem kapsz meg :)

L

2019. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Kiírsz ide egy kérdést és kapsz rengeted levelet

2. Tinderezel

3. Qurváskodsz ahogy eddig is. Feltűnő ruha, feltűnő viselkedés stb...

2019. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Élvezem a helyzetet,hogy felizgatok másokat,de nem történik azon kívűl semmi.
2019. máj. 11. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Elso vagyok:)

Hat ha elvezed hogy masokat felizgatsz akkor csinald! Ne torodj senki velemenyevel...tedd kis a cicidet ulj bele a fiuk olebe vegyel felnkiniszoknyat oltozt igy mint egy ku... ennyi!:)

2019. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Feltünésmentesen kelletni magad nem lehet! Ez olyan mint a fából vaskarika! Vagy az egyik, vagy a másik!
2019. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz udvari bolondnak. Arra felfigyel mindenki...
2019. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak érdekességből, nem elítélés, meg semmi, de ez miért jó? Nyílván nekem is jól esik ha tetszem valakinek, de azért így etetni másokat, hát, eléggé úgy érezném, hogy játszom a másik érzéseivel, én sem szeretném fordított esetben ezt kapni.
2019. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

"Nem történik ezen kívül semmi"


Az ilyen "nőket" hívják szűz k*rvának. Szereted kelletni magad. Az ilyen lányokkal nem sokat foglalkoznak, mert sok tapasztalt férfi azonnal kiszúrja h te csak játszol velük. Meghívatod magad pár italra, flörtölsz velük, és ha szexre kerülne a sor akkor hírtelen közbe jön neked vmi, vagy épp fáj a fejed, vagy eszedbe jut h pasid van akit nem akarsz megcsalni.


És ahogy írtad elég k*rvás dolog... de hát istenem k*rváké a szerencse.


Szánalmas h itt kérsz tanácsot h h kellesd magad :D

Gondolom nem vagy olyan érdekes, és szép a férfiaknak ezért így hívod fel magadra a figyelmet.


Sok sikert.


L

2019. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Najó xd eddig bírtam. NA SZÓVAL TISZTÁZZUK: EZ EGY VICC természetesen nem igaz... eléggé el van fajulva a világ,ha az emberek egy ilyen kérdést normálisan vesznek.. az utolsóval természetesen egyetértek. Valójában nagyon sok privátot kaptam beteg,perverz emberektől,ami undorító. Azért szép dolog,ha nem ítélkezünk,de azért na... mindenkinek kössz,és hello :,D
2019. máj. 11. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!