Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha kívánom a szexet, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kívánom a szexet, de nem akarom, hogy egy férfi használjon?

Figyelt kérdés

Nem tudnék szexkapcsolatban lenni, sem pedig egyéjszakás kalandokba belemenni, mert szerintem mindkettőnek rossz vége lenne többek között érzelmi szempontból. Nem is vonz ez és korábban sem csinaltam még ilyet. Azt hiszem, kiégettnek és kihasználtnak érezném magam, ha megtenném és az is zavarna, hogy vajon mit gondol rólam a másik. Viszont szeretem és kívánom a szexet, hiába vagyok jó kislány alapvetően, van emellett egy “rossz” oldalam, de úgy érzem csak kevesen felelnek meg annak, amire vágyom. Az a probléma, hogy ez elő sem tudna jönni, ha nincs meg az a bizonyos vonzalom, ami talán törvényszerűen érzelmekkel is társul.

Kapcsolatom viszont nem hiszem, hogy lesz a közeljövőben, mert nem látok erre megfelelő személyt. A legideálisabbnak azt tartanám, ha lenne valaki akivel működik minden ilyen téren, felizgat, olyan mint én és érzelmek is vannak, de a kapcsolattól kicsit féltem magam és a szívem. Másfelől izgalmasnak tűnik egy szexkapcsolat, de kicsit belehalnék abba, ha csak erről szólna, utána felöltöznénk és mindenki menne a dolgára.. nekem ez nem megy.

A férfiakat szeretem, de még azon is elgondolkodtam, hogy ha lenne egy ideiglenes lány partnerem, addig amíg bele nem szeretek valakibe, akkor nem fenyegetne az a veszély hogy egy férfi d*gott meg akár többször is, mert olyan kis ribi voltam, hogy nem bírtam magammal, ami igencsak nem erény. De akárhogy nézzük, mégiscsak jobb érzés lenne egy hús-vér férfival szexelni, akinek megvan az, amit egy nő csak segédeszközzel tudna helyettesíteni. Konkrétan a saját moralitásom és szabályaim rabja vagyok.

Volt már valaki ilyen helyzetben?



2019. máj. 12. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen...
2019. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott megy félre szerintem az elméleted, hogy a szexkapcsolatot úgy képzeled el, hogy te ott csak az ürítőedény vagy, aztán a csávó hazamegy. Nyilván van ilyen is, de nem ezzel kell kezdeni, hanem normális pasival. Akihez amúgy vonzódsz testileg, szellemileg, de tudod, hogy kapcsolat nem működne köztetek. Nekem majdnem másfél évig működött egy ilyen kapcsolatom, nagyon jó barátok lettünk közben, már sok éve vége, de a barátság megmaradt.
2019. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod azt, hogy ne lenne kapcsolatoda közeljövőben?

Én srácként mondom, hogy én (se) mennék bele se szexkapcsolatba, se 1 éjszakásba. Akkor mit lehet tenni? Keresni kell valakit! Próbálkoztál vele? Társkereső, elmenni valamilyen személyes társkeresőre, olyan helyekre menni ahol tudsz ismerkedni, és közeledni emberek felé? Mert szerintem ezek az első lépések.

Sokkal jobb olyan valakivel akivel szeretitek egymást, tudjátok egymás kis perverz vágyait. Nincs ennél jobb, éppen ezért megéri ezért küzdeni.


Egy kis motiváció, hogy ne féltsd magad kapcsolattól, bár sajnos nem mindig sikerül elsőre, és persze az embert megbántják néha, átvágják, benne van a pakliban. De ezek ellenére is, egy olyan embert találni, mint akit fent írtam, az megér mindent, viszont nem fogod megtalálni, ha nem vagy rá nyitott. Szóval bátran, keress egy rendes társat, legyél óvatos azért, de ha valaki átvág, az nem téged minősít, és tanulj ezekből.

2019. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz meg egy olyan férfival aki egyedül álló szereti a szexet mint te, és kapcsolatot is szeretne hosszútávra. Itt vagyok pl. én. Szeretnék találni valakit, de ha minden nő így gondolkodik, akkor mindenki egyedül marad.
2019. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3., 4. Pontosan erre vágyom, csak sajnos úgy látom hogy ilyen-olyan defektekből adódóan a legtöbb srác alkalmatlan kapcsolatra... még magukkal sincsenek tisztában és az élettel, nem hogy más dolgokkal. És nem akarok senkit megbántani meg általánosítani. De egy kapcsolathoz kicsit több kell, mint amit egyesek gondolnak.
2019. máj. 12. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Mire gondoltál? Írhatsz privátba is.
2019. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4. 6. voltam
2019. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"sajnos úgy látom hogy ilyen-olyan defektekből adódóan a legtöbb srác alkalmatlan kapcsolatra... még magukkal sincsenek tisztában és az élettel, nem hogy más dolgokkal. És nem akarok senkit megbántani meg általánosítani. De egy kapcsolathoz kicsit több kell, mint amit egyesek gondolnak."


Már megbocsáss de a kérdésedből kiderül, hogy te sem vagy tisztában azzal, hogy mit akarsz. Nem akarsz általánosítani de mégis azt teszed. Szerinted a legtöbb srác defektes és nem alkalmas a kapcsolatra. Most őszintén, te alkalmasnak érzed magad mikor még meg sem próbáltad? Azt se tudod, hogy férfit akarsz vagy nőt.

Próbálj ki egyszer egy kapcsolatot aztán meglátod mi az amit másként szeretnél. Nem defektesek a legtöbben. Csak keresni kell és ha te is megfelelően állsz a dolgokhoz akkor menni fog. Sok sikert.

2019. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: volt már kapcsolatom, szóval tisztában vagyok vele, hogy mit szeretnék :) de a többiben igazad van. Azt is tudom, hogy ez kölcsönös dolog és nem csak az én “elvarasaim” léteznek. Ezek fényében írtam ezt. Nem mondom, hogy sok követ mozgatok meg azért hogy találjak, mert nem is szeretek keresni, nem vagyok ennek a híve. Nálam próbálkoznak, de egy évig nem tudtam túl lenni a szakításomon, most vagyok jól és ezért vetődött fel bennem ez az egész. Hozzáteszem, egy ev alatt egy olyan sracot ismertem meg, aki bármit is megmozgatott bennem, de külföldön él és mostanában nem fog hazaköltözni..
2019. máj. 12. 22:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat mindenkinek :)
2019. máj. 12. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!