Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex elott ijedtetek mar be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex elott ijedtetek mar be?

Figyelt kérdés

23/L fel eve baratkozok egy fiuval nagyon bejovunk egymasnak viszont tegnap majdnem megtortent a dolog en meg haza mentem mert beijedtem...miert lehet ez? Ha nem vagyok vele nagyon is akarom, kivanom...de amire odakerulunk megijedek gyomorgorcs meg pillangok a hasamba...

2baratom volt eddig (evekig) egyikkel se volt jo a szex, huvelyi uton nem tudok elmenni (eloszor jo erzes aztan semmilyenne valik vagy faj) lehet ez az oka h felek h rossz lesz es kiabarandulok a fiubol meg o is belolem?



2019. máj. 15. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valami otlet hogy tudnam elengedni magam?
2019. máj. 15. 15:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál egy kicsit, de csak kicsit. Egy kevés ital nem fog hazaengedni legközelebb :)
2019. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ittam eleget es igyis beparaztam
2019. máj. 15. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Igyál előtte egy kis alkoholt, oldja a gátlásokat. És beszéljétek meg hogy csak petting lesz, közben megismeritek egymás testét, ki mire érzékeny, mire hogy reagáltok. Lehet akkor nem parázol ha tudod hogy még nem most jött el az ideje. Aztán egy-két alkalom után lehet könnyeben megy. Esetleg ha az orális szexet nem utasítod el addig eljuttok első alkalommal és a fiú sem érzi elhanyagolva úgy magát. Viszont lehet hogy közben annyira feloldódsz hogy te mászol a fiúra a végén :)

37/N

2019. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!