Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok, orgazmus során mennyire jellemző rátok az elakadó lélegzet, nyögések, lepedőbe markoló kezek, puncirándulások, eltorzuló arc?

A felsorold dolgok közül melyik az ami leginkább jellemez benneteket?

Keress kérdéseket hasonló témában: orgazmus

máj. 16. 21:03  Privát üzenet  

A válaszok

Nyögés, markolás (inkább a párom kezét, mint a lepedőt), puncirándulások. Ezek eléggé.

22N

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 21:08 Privát üzenet
Candy94 nevű felhasználó válasza:

Nekem is hasonlóan mint az első válaszolónak. 24N

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 21:30 Privát üzenet
Amelyik nő remeg, abban nem 17 cm járt... hanem legalább 20-21...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 16. 21:35 Privát üzenet

Nyögdécselés ( nem hangos..)

Karmolászás ( csak amikor elélvezek )

Puncirándulás? Puncilüktetés inkább ( szintén orgazmus után )

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 17. 09:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok mennyire jellemző rátok, hogy az orgazmus bekövetkeztekor megszorítotok valamit a kezetekkel?
Nemi erőszak kultúrája - "rape culture" - szerintetek létezik ilyen, valóban jellemző a modern világra?
Szerintetek egy strandon a tangás bikini, vagy a monokinizés főleg a kevésbé intelligens nők körében jellemző?
Nők nálatok van szex közben spricceles? Vagy ez mennyire jellemző? Nekem volt 2partnerem aki nagyon durván spriccelt én azóta imádom.
Pár napja erős szúró fájdalmat érzek a bal oldali mellkasomban ami hátra sugárzik a hátamba, lélegzet vételkor intenzívebb, vagy ha úgy ülök hogy picit be van görbülve a hátam de...

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!