Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi vagyok, ha a transzneműeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagyok, ha a transzneműeket kedvelem?

Figyelt kérdés
Ugye ha férfit szeretek férfiként, homoszexuális, ha nőt, akkor heteroszexuális. De mi vagyok, ha olyan nőt szeretek, akinek pénisze van?

2019. máj. 18. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


"There are a variety of terms, inside both the transgender and academic communities, for people who are attracted to transgender people. These terms include admirer, transfan, trans* catcher, trans* erotic, transsensual, transoriented,[1] tranny chaser, tranny hawk,[2] though the final two may be considered offensive as they contain a slur. "


Ezeket magyarra le lehet fordítani, a transzerotikus és transzorientált hangzik a legjobban ezek közül, ami nem sértő.

2019. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 jdfGabrella ***** válasza:
Pánszexuális
2019. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eltérő az orientációd testalkati vonzalom illetve esztétikai megjelenés, érzelmi vonzalom tekintetében. Nincs rá kialakult kifejezés, pedig sokan ilyenek még...
2019. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A pánszexualitás a biszexualitás egy ágának tekinthető, így az nem pont erre ad választ, bár némileg sok hasonlóság van a kettőben. Ezeket a transzerotikus, illetve transzorientált kifejezéseket még sosem hallottam, illetve semmit nem találok róluk, de csengésben passzolnak mindenképp. Kár, hogy konkrét kifejezés nincs erre. Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld pacsik!
2019. máj. 18. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok.

Nálad mióta van ez?

2019. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyjából 14 éves lehettem, amikor megtörtént az első egy lánnyal (ezek után még jó párral), majd 17 évesen kíváncsiságból az egyik fiú haverommal. Ezek után nagyjából 18 évesen kezdett el vonzani ez a dolog. Neked?
2019. máj. 20. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdés szvsz. az, hogy mit kedvelsz bennünk, ergo mi vonz egy transz nőben. A nőiessége vagy a pénisze? Esetleg az hogy nőies teste van de mégis férfi nemi szerve? Illetve, ha az illető átesik a nemi átalakító műtéten, utána is tudsz vonzódni hozzá? Illetve, változik bármiben az, hogy hogyan tekintesz rá azután?


Szerintem gondold végig ezeket, illetve azt, hogy nem vagy-e esetleg biszexuális, aki ilyen formában próbálja megélni azt, hogy a férfi nemi szervhez is vonzódik.

2019. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bizonyos formában az áll hozzám a legközelebb, hogy nőies alakja van, és emellett férfi nemi szervvel rendelkezik. Sokat gondoltam a biszexualitásra is, ami lényegében elmondható egy illetőről, ha kedveli a transzikat. Nem kerek egészében, de bizonyos értelemben lehetnek áttűnések a kettő között. Hogy hogyan viszonyulnék a műtét elvégzése utáni illetőhöz, az már egy olyan kérdés, amire nem tudom a választ, hisz még nem tapasztaltam. Mindenesetre azt mondják, minden fejben dől el, ha ott is, hátha a valóságban is tetszést nyerne számomra.
2019. máj. 22. 13:51
 9/9 anonim válasza:
Ha férfi vagy akkor vagy heteró, vagy pán, bi stb.. Mert a transznők nők.
2019. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!