Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj ha csak a fiatal lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha csak a fiatal lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyen kaliberű lányok:


[link]


[link]


[link]


De szerintem a mai korszellem és ez a régió kevésbé támogatja az ilyen kapcsolatokat sajnos. 29 éves vagyok s valahol azt is érzem hogy a vágyaimról se szabad lemondanom csak mert a társadalmi mechanizmus másképp működik mint az én gondolkodásom sőt a társadalmi elvárások egerésze csak felesleges teher .. De kíváncsi vagyok más h látja a dolgot..



2019. máj. 19. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon furának tűnnek ezek a lányok, de hát kinek mi jön be.
2019. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Mennyire fiatal? Nézd, én 40 vagyok és nekem is 19 től felfelé bejönnek a lányok de az a baj hogy nálam a fizikai sík másodlagos a vizualitás harmadlagos, amiért nekem egy fiatal lány tetszik az a hozzá állása..
2019. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Ahogy idosodsz szerintem egyre nagyobb probléma, bar persze sok kivétel van, semmi sem lehetetlen, de valahogy probalj veled egykorú nokkel ismerkedni szerintem , sokan vannak akik jol tartjak magukat es eleg vonzoak esetleg "kislanyosabb" kisugarzassal rendelkeznek

17l

2019. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ezek nekem is bejönnek, itt nem a fiatalságon van a hangsúly, hanem a származásukon, hogy különlegesek.
2019. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem hiszem, hogy gond van ezzel. Egy időben megvoltam őrülve hogy milyen lehet egy Törpe nővel csinálni. Kiváncsi voltam, hogy tényleg nagyobbnak érzem e magam meg a cerkám stb stb

Voltam egy 150 magas lánnyal párszor jó volt meg minden de utána elmúlt ez a vágy.

Szóval ha neked is összejönne egy ilyen szerintem hamar megunnád

2019. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A farkam fele hossza kb. beleférne.Tapasztalat.
2019. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Kellemes álmodozást!
2019. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a hentai...
2019. máj. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a lányok szerintem veled egykorúak. ruha+smink+filter csodákra képes
2019. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam :)) köszönöm végül is pénz meg akart kérdése .. meg minden egy álommal kezdődik korombeli nőkért nem vagyok oda meg szebbek sem lesznek de az intellektus szintjén más a helyzet .. s nem vagyok egy szociális alkat ... de a vágy az erős bennem de csak korlátozottan...
2019. máj. 20. 20:47




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!