Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi történik vele? Valaki járt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik vele? Valaki járt már hasonló cipőben? Hogy küzdötte le? (fiúk/férfiak pls. Help)

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy nagyon szeretem a barátom, emiatt nem fogom elhagyni!


Nagyon kíván engem, én is őt. Viszont amikor szexre kerül a sor, ha feláll neki kb. másodpercekkel később le is lankad. Kényeztethetem egy órát is (volt rá példa) akkor is. Vettünk egy gyógyszert, csak kipróbálás céljából, hogy akkor sikerül-e a mereven tartanai a péniszét, akkor minden rendben volt. Azt mondja, ha egyedül van minden megy neki, fel is áll meg minden, el is tud élvezni. Amikor ott voltam nála hiába próbáltuk előttem nem tudott elmenni. Pedig mindenhogy próbálkoztunk. Nem impotens mert reggeli merevedése is van, napközben is, izgalomra is... csak amikor velem van akkor bummm kész vége.


Volt már valakinek ilyen problémája? Hogyan oldotta meg?


szerintem pszichésen jön elő, és csak rosszabb lesz mert egyre inkább szégyenli magát emiatt, pedig én őszintén tényleg tolerálom, és segíteni szeretnék neki ezt a problémát megoldani


Előre is köszönöm a segítséget.

egy szerető barátnő



2019. máj. 20. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mióta együtt? F.
2019. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én 21 ő 38


1 hónapja

2019. máj. 20. 09:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Lol

Nekem is volt ilyen mikor kezdo voltam mert hozza szoktam a tenyeremhez es barmit csinalt a lany sokaig nem maradtam kemeny.

Azert az hogy 38 evesen ilyen gondjai vannak pszichesen nincs valami rendben mivel gyogyszerrel megy neki

22/f

2019. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38 nál nem normális. 39.f
2019. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hozzád képest egy vén kecske. Miért nem a saját korosztályodban keresgélsz?
2019. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igazából, sokat volt egyedül...
2019. máj. 20. 09:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Sokat recskázott
2019. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pszichés valószínűleg.

Péniszgyűrűt kipróbálhatjátok.

2019. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
21 évesen nem egy vénemberrel kellene kezdeni, és akkor hírből sem ismernéd a merevedési zavart. Mit gondolsz, miért volt sokáig egyedül?
2019. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy menjen el orvoshoz, és oldja meg. Bármennyire is szereted (egy hónap után? Muhahaha, annyira gyerek vagy még), ezt helyette nem fogod tudni.
2019. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!