Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy el?

Figyelt kérdés
3 hete kezdődött a kapcsolatunk, ő 52 éves lesz, én 41 vagyok. Eddig kb. 10x szexeltünk, és egyszer sem ment el. Az első egy átmulatott éjszaka történt meg, hajnalban, hosszú nap után, még betudtam annak, de másnap újra próbáltuk, és akkor sem. Valószínűleg látta rajtam, hogy mennyire el vagyok keseredve, mert magától felhozta, hogy nem mindig tud elmenni, mert nem tudja átadni az irányítást, sőt, eddigi évei alatt orális szex útján 1x sikerült neki. Azóta kb 7-8 alkalommal szexeltünk, én amúgy mindig elmegyek, de ő soha, akármit is csinálok. Sőt, néha átveszi, és magának csinálja 10-15 percig, de akkor sem, egyszer csak abbahagyja, aztán ennyi. Bennem van a hiba? Most már lassan minden együttlétünk után kellemetlenül érzem magam, mintha szégyellném, nem tudok ránézni, mert rettentően rossznak érzem magam, holott soha nem volt rám panasz, illetve még nem is találkoztam ilyennel. Múltkor mondott ilyeneket, hogy talán az övé túl kicsi nekem, meg hogy nem biztos, hogy tud megfelelő mennyiségű szexet biztosítani nekem, de nagyon kedvel, így ha arra vágyom, nyugodtan feküdjek le mással. Mi van?!?

2019. máj. 20. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy nem a te hibád, ne emészd magad. Azért remélem kivizsgáláson volt az évek alatt, de szerintem itt egy szexuálpszichológus segíthetne. Persze ebben az életkorban nem biztos, hogy el fog már menni. Én pl. olyan pasival találkoztam már, aki ülve nem tudott elmenni?! Sajnos nem mindenkinek megy könnyen.

Én megpróbálnék óvatosan beszélni a dologról vele, meséljen róla, mindig is ilyen volt? Ha nem, mikor változott meg a dolog? Türelem kell hozzá. Mennyire szereted? Neked kell eldöntened, hogy kitartasz-e így mellette, mert ez neked is árt, az önbizalmadnak, hiába tudod, hogy nem a te hibád.

2019. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig annyit tudok a szexuális életéről, hogy viszonylag későn, 22 évesen kezdte, de nagyon sok nővel volt együtt, nyitott mindenfélére, csinálta hármasban meg négyesben is különböző felállásokban, meg hogy szeret irányítani. Magához a szexhez olyan a hozzáállása, hogy ez csak szex, nem kell hozzá még szimpátia sem, ezért is mondta, hogy nem zavarná, ha lefeküdnék mással, ha mondjuk kiderül idővel, hogy eltérőek az igényeink, csak legyünk egymáshoz őszinték. Ennyi az összes infóm egyelőre.
2019. máj. 20. 16:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Én amúgy rettentően kedvelem, soha nem volt még ilyen színes és vibráló az életem, mint mellette, szóval nagyon tudnám szeretni idővel, de nem tudom, hogy bírnám kiverni a fejemből, hogy nem az én hibám.
2019. máj. 20. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán valami keringési zavar lehet a háttérben (okozhatja dohányzás, kezdődő érelmeszesedés stb.). Mindenesetre a leírásból az derül ki, hogy te többet adsz a kapcsolatba, mint amennyi a kapcsolattól elvárható.
2019. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Erősen dohányzik, az biztos, meg érproblémái is vannak, de a merevedésével semmi gond nincs, nem lankad le, egyszerűen csak nem megy el.


Mire gondolsz, mivel adok többet bele? Nem gondolnám, egyszerűen csak nem tudom mire vélni, mert nem voltam még így.

2019. máj. 20. 17:05




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!