Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mekkora az átlagos makk méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az átlagos makk méret (kerület, szélesség)?

Figyelt kérdés

Ilyen kérdést még nem láttam, de ettől rettegek, hogy az enyém kicsi. A pénisz vastagságával hosszával mondhatni meg vagyok békélve, de ahogy a végére ér, az egész elkezd vékonyodni és a makk már elég vékony. Azt olvastam, hogy a makk minimum olyan széles, mint a pénisz maga.

Talán okot ad a kis makkra az, hogy részleges fitymaszűkületem van(éppen kilátszik teljesen a makk erekciónál), illetve lelki okok miatt a merevedés sem 100%-os egy jó ideje?



2019. máj. 20. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
azt nem tudom mekkora az átlag méret nekem a makkom jóval szélesebb mint a péniszem
2019. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem mindegy? Úgysem tudsz vele mit csinálni. Neked ilyen és kész.
2019. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fitymaszűkülettel irány a doki, a makkod meg ilyen és kész.
2019. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 cm széles es 5 hosszu ha áll
2019. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden férfi peniszenek makkja vastagabb,mint a pénisze.Az csinál utat a hüvelybe történő behatolasnal.Kulonben szorulna benne.
2022. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 5×5 centis,ha megduzzad teljesen.
2022. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!