Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prostinál csók és nyalás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinál csók és nyalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy jó ideje szingli vagyok és már nagyon kívánok egy finom csajt, úgyhogy úgy döntöttem hétvégén elmegyek prostizni. Régi fantáziám, hogy egy prostit kinyaljak...nem csak megpuszilgatnám a punciját, hanem rendesen benyalnék neki :D

Szerintetek jó ötlet? Ha higiénikus, normál punci illatú ott lent, akkor szerintem nem lehet baj. Szerintetek?

Azzal ne gyertek, hogy hányan jártak benne előttem, akár aznap. Pont ez az egyik dolog ami felizgat a prostikkal kapcsolatban. Csóknál ugyanez.


Előre is köszi a válaszokat. :)



2019. máj. 20. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem.penzert barmit lehet..az hogy mennyire normalis hogy ez izgat fel..az mar masik tema.
2019. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha ilyen igénytelen vagy akkor hajrá
2019. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Egy diszkóribitől nagyobb eséllyel kapsz el valami nyavalyát, mint egy prostitól. Mindkettő fűvel-fával kefél, de szűrésre csak a prostik járnak rendszeresen.
2019. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Harmadiknak igaza van.. Illetve ne felejtsétek el, hogy a prosti csak gumival szexel. Tehát a legrosszabb ami történhet, hogy előtted már kinyalták a punciját, de bele tuti nem élveztek.
2019. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Gábor19... ***** válasza:
33%
Másnem használj folpack-ot, tudod az a hártya vékony fólia amibe a szendvicseket csomagolják.
2019. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, igazából engem is izgat
2019. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Meg is volt a dolog. Most jövök onnan ès vegyesek az èrzèseim..a csaj rendben volt, szopott is egy keveset, ki is nyaltam rendesen, gumi nèlkül megd.gtam, a testére élveztem, DE azt mondta gumi nèlkül 200 lej s fèl óràt maradhatok. Közben adtam mèg 200-at és errefel tusolàs utàn azt mondta mèg 15 percem van :o.. gondoltam magamban tuti nem értettem jól..s egyszercsak 69 közben azt mondja mèg van 4 percem, ezalatt fel kell öltözzek... kèrdem, hogy nem ùgy volt egy óràt maradhatok? S azt mondja nem, mert gumi nèlkül csinàltuk s ezt nem minden lány csinálja..szóval nem èrtem... összesen ugye 400 lejt adtam akkor szerintem gumi nèlküli dugàssal is egy óra! Errefel fèl óra mulva kint voltam az ajtón.

Lehet àtb.szott lehet nem..nemtudom..nemtudok románul rendesen s nem mindent értettem amit mond, csomó mindent vissza kèrdeztem,de mèg ìgyse èrtettem ezekszerint ... kedvemet nem szegte.. van mèg 1-2 csaj akit làttam az oldalon s ki akarok próbálni s ki is fogok. Igazàból csak azt hiànyolom, hogy nem magyaràzta el èrthetően mennyit maradhatok, mit lehet s mit nem mennyi pènzèrt..

Szerintetek ez ìgy rendben volt? Csak mondom, hogy 400 lej az 27 ezer forint (27.500Ft).. nem is sajnálom, erre vágytam megkaptam megèrt 400 lejt az èlmèny, de azèrt talàn picit több időt vàrtam volna el ennyi pènzèrt nem 2 perc sz0pàst, 10 perc nyalàst(69 is benne) ès 10 perc szexet egy èlvezèssel..nem kettő! Csak 1. Ha kèt èlvezés lett volna akkor mèg azt mondom egye fene.. rendben volt.

Nektek mi a vèlemènyetek??

2019. máj. 26. 15:25
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
rosszlanyok.hu xd
2019. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

27 ezer 2 perc szopas



Te beteg vagy b+

2019. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Gumi nélkül ba...szol egy ronáb spermakufárral?

Nooormális vagy? :D

2019. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!