Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki maradok valamiből ha egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki maradok valamiből ha egész életemben csak 1 nővel szexelek? 20F

Figyelt kérdés
18 évesen vesztettem el a 17 éves barátnőmmel azóta is egyutt vagyunk én 20 vagyok, ő 19. Minden jó köztunk érzelmileg és szexualisan is de hajt a kíváncsiaág hogy milyen lehet más nővel a szex eddig sem hajoltam a megcsalás felé de nem hagy nyugodni a gondolat, és nem is érzném magam férfinak ha egy nővel lennék csak, lehet mert irigylem a többi srácot hogy ők mennyi lánnyal voltak.. Mit tehetnék ki van/volt ilyen helyzetben? Mi lett a vége?

#szüzesség #1 szex
2019. máj. 21. 05:28
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Igen, kimaradHATSZ!

Ha barátnőd sem kicsapongó, kimaradsz a nemi betegségek gyógyításának procedúrájából és költségeiből.

2019. máj. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, akármennyire is jól esne felvágni, hogy a héten már 8 nővel voltál, és még csak kedd van.

Biztosra veszem, sokan irigyek ám rád, hogy olyan párkapcsolatod van, ami meglehetősen jól működik.

Lehet kimaradsz, ezt nyugodtan beszéld meg barátnőddel,

Én biztos megbeszèlnèm. Remélem megértenè, hogy ettől független, ugyanúgy szeretem, és örülök hogy a párom, és köszönöm hogy van nekem stb stb.

Szerintem szerencsésebb vagy mint a srácok 99%-a :)

Nem kell minden héten más nő, hogy eljárjatok haverokhoz, borozzatok, mulassatok :)

Éljètek az életet, és mindég jusson eszetekbe, hogy bizony, nekem van a legjobb párom, és vár haza :)

2019. máj. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Én és a férjem is elsők voltunk egymásnak( akkor ő 16 én 15 voltam) azóta is együtt vagyunk(13 éve) és nem csaltuk meg a másikat.
2019. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha jó a szex: semmiből nem maradsz ki.

Nekem az első egy komoly kapcsolat volt, mikor véget ért, akkor rákészültem, hogy na majd milyen jól kiélem magam... azt rögtön kifogtam két fap!nát. Szóval csak okosan :)

2019. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Most pontozzatok le... de én ugyan így voltam csak pár évvel később vesztettem el a szüzességemet félénkség miatt.


Bárhogy is gondolkoztam rajta, rettentően megijesztett hogy most lehet ugyan azzal nővel fogom leélni az életemet, és már soha nem tapasztalom meg milyen mással lenni.


Vége is lett, nem ezért... de lehet belejátszott hogy nem is küzdöttem annyira a kapcsolatért.


Sajnálom, de én legalább őszintén leírtam mi a helyzet. Úgy gondolom fiatalok vagyunk, előttünk az élet... ki kell próbálni új dolgokat, külföld stb. Nem is hiszek ebben a romantikus filmekből vett nagy ő baromságban. Ez inkább racionális felfogás, semmi több.

2019. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%

Jól írta az első valóban sok betegséget kerültél el és ha magamat hozom fel példaként én 42 évesen is csak egy nővel voltam aki most már a feleségem, a döntésemet pedig egy nőcsábász barátom életvitele alapján hoztam meg miután megkérdeztem hogy van e különbség ott lennt nő és nő között , a válasza az volt hogy nincs csupán mindegyiknek a jelleme ami más.

Na nekem több sem kellett mert a feleségemmel nagyon jól kijövünk akkor meg minek szedjek össze esetleges betegségeket.

2019. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 evig tarto kapcsolatom soran en is sokszor voltam igy vele. Aztan sajnos szakitottunk es tobbe nem erdekel a masokkal valo szex. A kapcsolat aokkal ertekesebb.
2019. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!