Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lakótársak vagy kollégiumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótársak vagy kollégiumi szobatársak hogy oldják meg az önkielégítést?

Figyelt kérdés
Amikor jólesne egy órára egyedül lenni, de valaki mindig van a közelben, mit szoktak mondani ilyenkor? Hogy lehet elküldeni az embereket úgy, hogy ne tudják, hogy az illető hokizni akarna?

2019. máj. 21. 11:27
1 2
 1/12 Béla. A Király. ***** válasza:
74%
Elvonulsz a WC-re.
2019. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, Ő hogy szokta megoldani :D
2019. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
mi este együtt kiverjük porora,versenyzünk kinek nagyobb a spricc meg mennyi jön ki..volt lyan is ,hogy egymasnak vertuk semmi para csak élvezet
2019. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi nem csinálunk ebből gondot. Simán elintézzük egymás előtt is.
2019. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pasival lakom egy lakásban. Mindenkinek külön szobája van, így egyértelmű, hogy hogyan oldjuk meg.
2019. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
A mai napig se értem, hogy a többiek hogyan oldották meg anno. 4-en voltunk egy szobában a koliban, de még senkit sem kaptam rajta. Szerintem nem is csinálták vagy nem tudom. Én rendszeresen csináltam, de nagyon nagyon csendben, emberfia nem hallhatta az tuti. Nem értettem, hogy 15-6 évesen hogy-hogy csak én voltam ennyire aktív?
2019. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Férfi lakótársam van, külön szobával. Van úgy hogy könnyítünk egymáson. Dugás kizárva, de minden más jöhet.
2019. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
aki akar jot masztizni az irjon
2019. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát a kollégiumban a zuhany alatt oldottam meg, fél órákat zuhanyoztam, ingyen volt a melegvíz :D Csak mindig gyanús volt a szobatársaknak, hogy hol voltam ennyi ideig. Most lakótársam van albérletben, egy szobában vagyunk, előfordul, hogy kiverem úgy, hogy ő is ott van, nem tabutéma, tudjuk mindketten, hogy ez alapvető igényünk.
2019. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyzóban, vagy kibírod hétvégéig, amikor hazamész.
2019. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!