Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért vágyok arra, hogy kövér maradjon a barátnőm, ha tudom, hogy ez nem jó neki?

Még jobban meghízott és már eléggé duci. Nem érzi jól magát. Ezért fogyni akar. És ez már egészségileg is sok. Ezért is fogyni akar. El is kezdett fogyózni, én pedig szeretem, ezért támogatom, mert ő ezt akarja, mert jobb lesz az egészségének és az önbizalmának is.

Ez eddig ésszel világos.

De MIÉRT van az, hogy ennek ellenére arra vágyok, hogy maradjon ilyen kövér? Miért izgat szexuálisan jobban így kövéren? Ha ésszel szeretném támogatni abban, hogy boldogabb legyen, akkor miért izgat még mindig ennyire a ducisága??

Neki nem is merem elmondani, mert nem akarom befolyásolni, így csak magamban küzdök ez ellen, és kifelé nem mutatok semmit.

23/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: hízás, duci, kövér, barátnő, fogyás, fogyókúra, vonzalom, vágy

máj. 22. 09:45  Privát üzenet  

A válaszok
Mert önző vagy

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 22. 10:08 Privát üzenet

mert izgat a husisabb alkat

nekem több barátnőm is volt akik vékonyabb alkatból felszedtek pár kilót és husisabbak lettek, sokkal vonzóbbak voltak számomra

voltam olyannal is akik már az egészséges határokon túl volt, ott nem zavart, de a további hízás már szerintem zavart volna

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 22. 10:09 Privát üzenet

Mert féderer fetisshhed van. Na nem a Rodzser Féderer, hanem az etető hízlaló féderer.

Nyilván nem normális hogy másokat a halálba tömnél, de ma már nincsenek betegségek, csak fetisshhek. Mindent el kell fogadni kötelezően, nehogy gaz kirekesztő legyen valaki. Így aztán azt sem mondhatjuk, hogy nem normális dolog.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 22. 10:40 Privát üzenet

Nem önző, miért lenne az? Akkor nem támogatná, hanem győzködné.

Amúgy meg ízlések, pofonok. Nem kell, hogy különösebb oka legyen azok kívül, hogy ez jön be neked.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 22. 10:59 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Szerintem nincs ezzel baj, mindenkinek más tetszik, csak figyelj az arányokra. Van egy pont, ami után már túlhízik a csaj, ez se nem szép, se nem egészéges. Olyan max 100 kg után el kellene gondolkodnia, hogy meg kell állni. :)

27/F

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 22. 14:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valakinek van ötlete hogy hogyan hízzak? Eléggé gyors az anyagcserém, és nemvagyok hízékony. A szüleimnek átlagos a testalkatunk, úgyhogy ez genetika miatt is lehet. De hogyan...
Milyen módszerekkel lehet sikeresen lefogyni úgy, hogy az tartós is maradjon?
13 éves lány vagyok,48 kg és 157 cm. Nem vagyok kövér, csak hihetetlenül meglátszik a hasamon ha ettem és ez régen mindig eltűnt reggelre, de már nem. Mit kéne tennem, hogy a hasam lapos maradjon?
Zsírleszívást max. Hány kilóig csinálnak úgy, hogy vissza is menjen a bőr szépen, ne maradjon löttyedt?
Csak hogy ne maradjon ki a mai napból egy ilyen kérdés?
Kövér a nyuszim! Mit adjak neki enni, hogy fogyjon egy kicsit de egészséges maradjon attól?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!