Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy tanár aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy tanár aki már elég régóta izgatja a fantáziám, hatalmas péniszére gondolva egyből megkeményedik az enyém.

Figyelt kérdés
Már nem vagyok a diákja meg igazából titokba szeretném tartani, nem akarom h híre menyjen a városba a próbálkozásom, vagy az h sikerül. Csak oràlra meg közös masztira gondoltam másra nem. Interneten nincs fent, hogy adjam a tudtára, de úgy h ne legyen ciki a következménye ugyanúgy tegyünk mintha semmi sem történt volna (akk is ha összejön). Amit tudni kell róla h egyedülálló. Én pedig 21/F vagyok

2019. máj. 22. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
fent van , tuti, csak álnéven, kutasd ki
2019. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, mekkora a farka?
2019. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most megtaláltam a sok közül,de úgy gondoltam először csinálok egy ál face-t aztán ha már nagyon bele melegedtünk a beszélgetésbe,rávezetem vagy nekem annyi is elég ha elküldi a farkát és kiverhetem rá
2019. máj. 22. 17:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Onnan hogy egyszer egész órán merevedése volt.Akkor sem tudtam koncentrálni a feladatra
2019. máj. 22. 17:40
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerinted én nem vagyok fenn gyakori kérdéseken?

Üdv:a tanárod

2019. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is lenne baj ha magára ismerne🙄😂
2019. máj. 22. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Egesz oran merevedese? Persze, almaidban.
2019. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát csak láttam amit láttam,a nagy vastag pénisze sátrat vert a gatyájában
2019. máj. 23. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!