Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek a barátommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek a barátommal?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja élek párkapcsolatban egy nagyon rendes sráccal, akinek én vagyok az első barátnője. Idősebb nálam, és előttem már sok lánnyal volt,de senkivel sem szeretett volna komolyabb dolgot, amennyire tudom,én vagyok az első. Lefeküdni nemrég feküdtünk le egymással, de már azelőtt is történtek dolgok, gondolok itt orálra. A kezdetekben úgy tűnt, hogy teljesen odavan azért ahogy csinálom, próbáltam minél változatosabb lenni, néha különleges fehérneműkkel is megleptem, de valahogy a visszajelzései mostanában egyre inkább jelentéktelenebbek. Az első alkalomnál az előjáték során csak én kényeztettem, majd utána magára is rántott, de amilyen erővel csinálta, egyrészt fájdalmat is okozott, másrészt nem tartott túl sokáig, és közben még csak rám sem nézett, hanem végig csukva volt a szeme.

Nem igazán tudom hova tenni, már régóta csak ezen kattogok, amikor megpróbálom szóba hozni, akkor tereli a témát. Ezen kívül teljesen rendben vagyunk, mert érzem, hogy próbál kötődni, meg kimutatni azt,hogy szeret, de mégis megijeszt. Szerintetek mit kellene tennem, hogy ne bántsam meg, de mégis tudassam vele,hogy mi a f.asz van ?

18/L


2019. máj. 22. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Hát hagyd ott.

Ez jobb nem lesz.

Nincs kommunikáció.Érzelem sincs a szeretkezésében szóval dobjad.

2019. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Nektek nőknek semmi nem jó.

Ha nyitva van a szeme az a baj, ha csukva akkor még az...

2019. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Nem hiszem, hogy már így az elején csak emiatt dobni kellene. Új neki a helyzet, amit megértek egy darabig, de szeretném megoldani a dolgokat, mert kezd egyre fontosabbá válni számomra.


#2 Szerintem gyakorold a szövegértést, rád férne.

2019. máj. 22. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A szövegértéssel nincs gond, lejött hogy itt rinyál egy 18 éves liba szex problémákkal...
2019. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Legközelebb talán, ha okosat nem tudsz mondani, akkor meg kéne tanulni csendben maradni, lehet, hogy jobban járnál vele. Sőt biztosan..

De ha az unalmas életedbe egy kis színt sikerült vinnem ezzel a kérdéssel, akkor már teljesen megérte. Sok szerencsét neked az élethez, szükséged lesz rá:D

2019. máj. 22. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

új neki a helyzet? elvileg tapasztaltabb,nem?


látod és ott kezdődik a probléma hogy TE akarod megoldani és nem TI akarjátok megoldani

egy kapcsolathoz viszont két ember kell akik nyiltan tudnak kommunikálni és nem terelni a témát ahogy a pasid

ha már tereli az neki akkor kényes téma ezért javulás nem nagyon várható amig nem változtat a hozzáállásán

2019. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Sose értettem, hogy abban mi az érték, ha valaki kötődni próbál. Egy kutyánál ez erény. Na de embernél?
2019. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A srác egy onzo gyerek. ELjátsza hogy mennyire szeret, pedig csak azért van veled, mert van neki stabil, állando szex. Ha igazán oda figyelne rád, akkor a szex kozben is torodne veled. Hagyd ott, és keress egy rendesebb srácot, aki a szex kozben is odafigyel rád, és o a te élvezetedre is fog gondolni.
2019. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!