Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik képfeltöltésre töltik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik képfeltöltésre töltik fel a képeket (18+), ők hova küldik azokat? Melyik oldalra?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy használtam az oldalt, akár képküldésre én is és, ha megnézem rengeteg 18+ kép va rajta. Rengeteg farok kép van feltöltve, így gondolom valakiknek küldik. De lányoknál is látni fent rendes és meztelen képet is. Így hajt a kíváncsiság, hogy manapság, amikor ott az fb, insta stb, miért ide töltik fel ezeket?


17/l



2019. máj. 22. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet itt küldik egymásnak az emberek.
2019. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk nem akarják, hogy a személyazonosságuk kiderüljön. FBon sokkal könnyebben visszaüthet a dolog, "kiszivárog" a kép vagy bármi, ha olyan embernek küldöd aki nem épp a legmegbízhatóbb. Egyszerűbb egy semleges oldalról linkelni a képet, ami nem vezethető vissza sehova.


Vagy gondolom te is láttad már hozzászólásokban itt gyakorin, vagy lányként akár tapasztalhattad is, hogy sok pasi küld itt privát üzenetben is random farokképeket nőknek. Nyilván nem ismerősek fbon, ott nem tudja elküldeni, ezért sokkal egyszerűbb feltölteni egy másik oldalra, és azt linkelni üzenetben.


De biztos van még más oka is, most hirtelen ez a kettő jutott eszembe.

2019. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak kíváncsiságból töltik fel. vagy pedig a linket küldik át valakinek.
2019. máj. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én itt úgy szoktam küldeni.

29f

2019. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!