Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Domináns nők. Ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns nők. Ti mennyire kezelitek emberként a szolgátokat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, aki nem anyagias domina és akár 24/7-ben tart szolgát. Emberként kezeli, vagy csak egy kihasználható lényként. Azért vagyok erre kiváncsi mert egyes bdsm társkeresőn vannak olyan domináns nők, akik határozottan kijelentik, hogy egy féregnek tartják a szolgájukat.

2019. máj. 23. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Én idiótáknak tartom az ilyen “férfiakat”
2019. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

És igazuk van ezeknek a nőknek. Ismerek dominat csajt, megmondta hogy az összes ilyen pasas egy szar semmi😂

Mondom igazad van.

2019. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Marhaság. Attól hogy valaki szeret domináns lenni bdsm keretek között, még nem bunkó sgfej. Persze a dolog roleplay része egészen más.
2019. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válszoló. A te domina ismerősöd anyagias dominaként dolgozik, vagy csak úgy kedvtelésből csinálja ?
2019. máj. 24. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan szubmisszív férfi vagyok de válaszolok remélem nem gond. Volt olyan bdsm kapcsolatom ahol az úrnő nem vett emberszámba. Inkább háziállatként hivatkozott rám. De 3 szolgája volt összesen és mindegyikünket így kezelt.

A mostani kapcsolatomban emberként kezel a barátnőm, de szolgaként.

2019. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
személy függő nálam. Ha emberileg borzalmas a pokolba viszem ha meg engedelmes, humoros, kedves, elkényeztetem és férjül is veszem ha kibír mondjuk 10 évig
2019. aug. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!