Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 72 órás tablettát háziorvos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tablettát háziorvos is felírhatja? Ha igen, nekem kell megmondanom a gyógyszer nevét, vagy ő ajánl egyet?

Figyelt kérdés

S.O.S még nem voltam ilyen helyzetben.

A nőgyógyászom időpontos és ő 2-3 hétnél.hamarabb nem tud fogadni.

A háziorvos ha felírhatja nekem kell mondanom a gyógyszer nevét?

Ha igen akkor melyik az amelyik 100%os?

Vagy ha magamtól mondom neki hogy melyiket szeretném akkor melyik a biztos? (Akik már használtak ilyet.)

Az árát is szeretném tudni ha valaki tudna segíteni

Koszonoom



2019. máj. 23. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a közeledben SÜRGŐSSÉGI NŐGYÓGYÁSZAT?
2019. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Niincs

Sajnos semmi féle sürgősségi ellátás nincs

Nem írhatja fel az orvos? :(

2019. máj. 23. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem hàziorvosra tartozik. Én állami nőgyógyászatra mentem. Ott volt külön egy ilyen rész, ahol ilyen gyógyszert írtak fel.
2019. máj. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Háziorvos elvileg nem írhat fel ilyen gyógyszert. A hozzád legközelebb eső nőgyógyászati ambulancián tudsz felíratni eseményutánit. Nem neked kell mondanod a nevét, a nőgyógyász fogja felírni, Magyarországon általában az Escapelle nevű tablettát szokták felírni.

Pont én is ma rohangáltam egy csomót érte, mert vagy nem volt ott épp orvos, vagy már nem volt ambulancia, vagy azért nem írták fel, mert nem abba a körzetbe tartozom... nagyon gáz, hogy ennyit kell szenvedni ezzel, miközben az összes európai uniós országban már csak bemész a gyógyszertárba és megveszed, és nem kell még külön dokihoz is menni, és így minél hamarabb be lehet venni, és ez a legjobb, mert minél hamarabb veszed be, annál jobb a hatékonyság, mint az köztudott.

Nekem végül egy barátnőm segített megoldani a dolgot, 7380 forint volt.

2019. máj. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Telefonáltam es körbejártam az összes nőgyógyászatot,ami a környékben volt,de tabletta nem lett

Köszönöm azért a válaszokat :)

2019. máj. 24. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Hát fantasztikus. Azért remélem minden rendben lesz.
2019. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na szép. 🙄🙄 Komolyan hihetetlen... minek van ilyen, ha nem lehet hozzájutni?
2019. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A haziorvosom sosem volt valami segitokesz,de ma kifejezetten undok volt :D..

En is remelem,hogy minden rendben lesz :)

De ha úgy alakul,hogy jön a baba,akkor jöjjön😁

2019. máj. 24. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!