Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Téli kabát és polár pulcsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téli kabát és polár pulcsi fétis mennyire ritka?

Figyelt kérdés
Igazából ezek a pufi kabát fétis nagyon elterjedt de én a szőrmés parka kabátokért vagyok oda egyszerűen úgy felizgulok tőlük na meg ott vannak ezek a puha polár pulcsik is .Más is van még ilyen ?Láttam már külföldi olddaaalakon ilyen fétist de magyart nem .

2019. máj. 24. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem télen, 0 fok alatt igen erősen jelentkezik.
2019. máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Külföldön eberrációk tárháza van. Bármit lehet fetisshh alatt normalizálni.

Nagyon elterjedt pufi kabát fetisshhnek mi a hangzatos angolos neve? Bigjacket fetisshh?

2019. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A téli kabát és a polár pulcsi fétis éppen annyira ritka, mint a vizespóló és a télisapka fétis!!!
2019. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
magyar változat: ganajozócsimma és permetezőszerkó zsírosbödönbeélvezéssel pörköltcsatával a végén
2019. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elég gyakori mindkettő, de nem nagyon vannak hazai közösségek, fórumok. A magyar fetishiszták is inkább a külföldi csoportokhoz lépnek be. De ne aggódj és ne szégyelld!
2019. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez van: kötött sál,kesztyű mohair pulcsi,szörmekabát,hosszú haj...
2019. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!