Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Folyton maszturbalnom kell,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton maszturbalnom kell, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mar mit csinaljak, amint meglatok egy szep lanyt mar erzem a farkamban, azt az erzest, hogy oda kell nyulnom, mert megorulok. Szornyu ez, de nem viccelek, komolyan igy van. Akkor is, ha pl kivertem, majd ra 2 percre az interneten meglatok egy szep lanyt. Pedig elotte vertem ki megis egybol ez van. Baratnom meg sosem volt es szuz is vagyok. Ha lenne es szexelnek vegre, akkor ez elmulna? 18/F
2019. máj. 24. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
El
2019. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél egy erényövet. Nekem bevált. Sokan furának tartják meg egy kicsit kényelmetlen eleinte, de hamar meg lehet szokni, és nagyon jól segít az önmegtartóztatásban.
2019. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Attol hogy kívánod mèg bírnod kell irányítani... próbáld jobban, szep lassan csokkenteni a napi adagot :D
2019. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem, ez akkor múlna el, ha elfelejtenéd az eberrációs kangörcsös kutya viselkedést.
2019. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
merre laksz? lehet tudok segíteni ezen a dolgon
2019. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sportolj, találj valami hobbit. Fáraszd le magad fizikailag és szellemileg. Ja és ismerkedj, egy barátnő segítene..
2019. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18.50 no/lany vagy? :D megkerdezem azert a biztonsag kedveert.
2019. máj. 24. 19:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem tőle :D
2019. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 7/8. 8/8

Ne örüljetek, ő csak a helyi állatorvos. Herélni jött, nem töcsizni.

2019. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tizenéves korom elején en is lény voltam, állandóan a bugyimba nyulkaltam otthon. Meg zuhanyrozsaval izgattam a csiklom.

26l

2019. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!