Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki már nudizott valaha -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már nudizott valaha - "házi környezetben" vagy a szabadban -, hány évesen próbálta ki, mikor vállalta be elsőre?

Figyelt kérdés
Társaságban vagy magányosan kezdte? Bejött a ruha nélküli szabadságérzet és megismételte azóta vagy inkább maradt a textiles napozásnál a későbbiekben?

#szabadság #meztelenség #gátlás #nudizmus #gátlástalan szégyenlős
2019. máj. 25. 15:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
13-14 éves koromtól.L.
2019. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
15 éves koromtól. Először egyedül, utána társasággal is. Annyira bejött, hogy azóta nemigen megyek textiles helyekre napozni/strandolni. F
2019. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Én elösször egy ilyen bátrabb felelsz vagy mersz alatt vetkőztem le.
2019. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Baba korom óta, így neveltek.
2019. máj. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Magamban kijártam meztelenkedni már 12-13 éves koromban is,de társaságban az első párommal voltam először.Egyedüli nőként addig incselkedett a barátaimmal,hogy mindegyikőnkről lekerült a textil.
2019. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12-13 koromban kezdtem. Patakot gátoltunk, és a srácokkal ott fürödtünk meztelenül is néha. Azóta keresem az alkalmat, mikor lehet ledobni a ruháimat.
2019. máj. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
11-12 éves koromban, a szüleimmel mentem először naturista strandra. Társaságban kezdtem. Nagyon tetszett, jól éreztem magam. Azóta is gyakran járok.
2019. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Már gyerekként is szerettem meztelenül lenni.

22-23 évesen kezdtem el tudatosan is nudista életmódot folytatni

2019. máj. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 mooti ***** válasza:
100%

Sziasztok

Sose szerettem a sok ruhát. Gyerekkoromban mindig szerettem játszani pocsolyákban, sárban dagonyáznu és nem mindig volt vâltó ruhám. Egyszer egy hisztim utân anyu mondta, hogy okè menjek játszani de levetköztetett meztelenre. Jót játszottam és azt mondták nagyon élveztem.

Majd az unokatesómnáö nyaraltam és nem vittem pizsamát. Az anyukája mondta, higy alugyak anèlkül. Majd elmentünk játszani egy patakhoz ahol persze mindenünk sáros lett. Mikor visszaértünk kint fürdetett le minket az udvaron. Nyári meleg bolt, így nem adott ránk semmit. Egèsz este söt még két napig amíg nálul voltam így játszottunk.

Én azóta szeretek textilmentesen lenni mindig amikor csak lehet.

Pl van egy kiskertem a parkerdöben ott amint az idö engedi megszabadulok a könceimtöl. Így dolgozom, pihenek stb.

46/ F

2019. máj. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi baba korom óta úgy neveltek h teljesen nyugodtan legyek pucér merjek kérdezni ha esetleg valami furát látok a szerszámon, ez az oka h mesztelenkedümk családon belül. Egy ismerősunk gyereke nem mert szólni h lát valami a heréjén. Rákos volt, túlélte de előbb is szolhatott volna. Így én vagyis mi a család is pucerkodunk otthon bárhol, kertben nem mer 1 szomszéd belát úgy azért meg mégsem,értitek. (nem nem kívánom se anyám de apám...)
2019. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!