Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Még mindig van "kereslet" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig van "kereslet" a telefon szexre?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon régen mikor élt a chat.hu akkor volt hogy fiukkal/férfiakkal szexktelefonáltam és kiváncsi lennék hogy mai nap is vannak akik "úzik" ezt:D

NEM kérek privát levelet mert NEM fogok senkivel sem se levelezni sem szexchatezni se telefon se semmi ilyesmit...!!!!

L


2019. máj. 25. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mar nem. azota mindenki snapezik stb. mikor 13 voltam (most 20 vagyok), akkor meg sokan szextelefonaltak, de en sose probaltam ki, es mar valoszinuleg nem is fogom. egy letunt kor emleke mar csupan!:D
2019. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én meg a snapchatet nem ismerem és nem is fogom :D

2019. máj. 25. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En ma csinaltam..🤷
2019. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az emeltdíjas számokat sosem hívtam, de ismerős csajszival már többször csináltunk ilyet!
2019. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csináltam idén is,snapchatet nem is ismerem.

43/ff

2019. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mikor fiatalabbak voltunk,

40 körüliek ;)

Be szerettünk bolna venni valakit harmadiknak :)

Ismerkedtünk, irasban majd teloban :)

Aztan bolt hogy szex közben híbott fel bennünket ;)

Es vonalban maradt :)

Izgalmas volt :)

De már nem vont a telo szex ;)

2019. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* volt
2019. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha lenne, csak nem tudok ilyet, de úgy hogy nem kamu a szextelefon tehát nem pancsol valamiben hanem ha valóban izgatja magát.. Sajnos nem találok erre senkit és nem kamerázásra hogy miért nem arra azt most nem írom ki nyilvánosan..
2019. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!