Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meg horminkezeles elott allo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg horminkezeles elott allo transznemukent szerintetek van akarmi eselyem is part talalni, vagy csak majd kesobb?

Figyelt kérdés
Mtf vagyok (szoval fiukent szulettem), egyenlore elegge ferfias kinezettel.

2019. máj. 25. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
persze-persze
2019. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy megvan és nem is kevés, lehet hogy a vàrotermben összefutsz valakivel :)
2019. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem teljesen reménytelen, pláne, ha hasonló helyzetben lévőkkel próbálsz ismerkedni.
2019. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem jössz össze egy szintén transzneművel? Őt nyilván nem zavarja, egy heteroszexuális embert pedig ne is akarj megtéveszteni, átverni. Ha kellenél neki, így is kellenél, teljes illúzió nélkül. Mert, remélem, amúgy el akarnád mondani ezt, mielőtt bármi lenne.

Egyébként ez fel is vetődik kérdésként: a transzszexuálisok miért nem egymással keresik a párkapcsolatot? Ha egy heteroszexuális férfi egy másik férfival akarna együtt lenni, nem is heteroszexuális személyről beszélnénk.

Ha pedig homoszexuális, akkor nem kell nőnek kinézned, mert éppen nem azt keresik a másik félben.

2019. máj. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem túlságosan zavart volna a külsőm, szóval csak hormonkezelés megkezdése után hónapokkal kerestem párt, úgy egyszerűbb elérni, hogy a partnerem is a nőt lássa bennem.

Persze ettől még esélyed bőven van párt találni előtte is.

2019. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!