Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes elkezdeni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes elkezdeni az első anál szexet úgy, hogy ne legyen túl kellemetlen és fájdalmas?

Figyelt kérdés
szex, anál, párkapcsolat
2019. jún. 12. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Elökeszület nagyon sok izgatás sok síkositó es persze ne görcsölj rá!
2019. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szüzesség elvesztése is fájdalmas volt, és azt olvastam, hallottam hogy ez sokkal rosszabb..
2019. jún. 12. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Igen. Ez sokkal roszabb. Berepedhet a bőr, ami elgennyesedhet, és akkor egy hónapig minden kokszoláskor sírni fogsz.

Emelett fájt már fogad? Azt szorozd be 5tel.

Persze lehet tágítgatni, anál plugokkal, de attól még fájni fog, és nemcsak az első.

2019. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom miről beszél a #3-as. Nekem max a legeleje volt fájdalmas (az első két ujj) aztán semmi amit általában nem érzek a wc-n.

De mindenképpen sok síkosító és a férfi nemi szerv méretétől függően olyan 4 ujj legyen bent tövig. Ha az meg van akkor mehet. Ami fájhat az akkor lehet, ha rossz "szögben" (nem tudom jobban leírni) teszi be, akkor ki aztán pont 90 fokos szögben mehet be. Röviden ennyi. Jó szórakozást ;)

2019. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Először is beöntést kell csinálnod, h tiszta legyél.

Utána sok izgatással, tágítással, sikosítóval elég kellemes tud lenni.


L

2019. jún. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Penelopequeen válasza:
40%

Ha elfogadsz pár tanácsot

Síkosító nem kötelező lehet helyette nedvesség egyéb hekyekről

(Pl.nyál)

A beöntés egyáltalan nem fontos

Szerintem felesleges

Nyilván ha análozik az ember akkor tudja hogy mivel jár

Nincs ezzel gond

Lassan kell csinálni eleinte mindenképpen

Aztán ha kitapasztaljátok akkor biztos nem kesz gond

Én már a 2. Alkalom óta imádom

Privátot nem kérek köszönöm

2019. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!