Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátnőm pasijával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombaton bulizni voltunk a barátaimmal, köztük a legjobb barátnőmmel és a pasijával. Mindannyian bevoltunk rúgva. Az egész ott kezdődött, hogy mikor barátnőm elment a mosdóba akkor tánc közben a fiú alám nyúlt és rámarkolt a fenekemre (nem látta senki.) Nem akadtam ki csak nevettem mert bevoltam rúgva... Írt aztán egy üzenetet, hogy elmegy a mosdó fele, 5 perc múlva menjek én is hogy ne legyen feltűnő, hogy egyszerre megyünk. Odaértem, beszorított a sarokba, rámarkolt a melleimre, azt mondta nagyon kíván... Mondtam, hogy ez nem helyes, stb... Aztán már csak arra emlékszek, hogy elkezdtünk csókolózni nyelvesen. Visszamentünk a többiekhez pár perc különbséggel. A buli végén taxival mentünk haza, mindenkit egyenként vittünk haza. Én és ő maradtunk utoljára, összekulcsolta a kezünket és elmentünk a lakására. Megtörtént a dolog. Lefeküdtünk, és nagyon élveztük. Viszont borzalmasan bűntudatom van. A barátnőmmel azóta nagyon furán viselkedik, nem találkozik vele, stb... Nekem meg mindennap ír, de nem írok neki vissza és mondtam hogy hiba volt amit csináltunk...

Nagyon bűntudatom van, sajnos hagytam magam az élvezetnek... Mit tegyek?

19/L


2019. jún. 12. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, nézhetsz másik koszorúslány után...
2019. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Ha jo volt ismételd meg a többi le van ejtve!
2019. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

1. Mi a f..znak kell ennyit inni?

2. Sosem ertettem,hogy tortenhetnek meg az ilyen dolgok. Ha valamilyen kenyszerhelyzetben vagyok amit tudok,hogy nem helyes, nem csinalom es kesz. Ilyen egyszeru. Nincs de..meg kifogasok.

Hagytad magad mert akartad. Legalabb magadnak ne hazudj.


22L

2019. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Minek ellenség ha az embernek ilyen barátai vannak? 😂 Mit csinálj? Egyél sok sajtot mert az egészséges. Előbb utóbb ki fog derülni.

A pia meg jó ok volt arra hogy rá tudd fogni miért vagy egy szutyok kis kva.

2019. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Jól tetted!
2019. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha annyira élvezted, miért nem folytatjátok?
2019. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Undorító vagy. De ne aggódj, nem vagy egyedül.
2019. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Elmész, kitálalsz a barátnődnek. Kb egy pofonra számíts, meg area, hogy jó ideog szóba sem áll majd veled. Viszont megfogja érteni, hogy nem nézted hülyének, és nem hagytad, hogy a srác hülyére vegye.

A megcsalás bűn. De a hazudozás még nagyobb.

Légy őszinte, kérj bocsánatot, és ha valóban a barátnőd, megenyhül idővel. Viszont ha hagyod, hogy a srác hazudozzon, azzal te is hazudozol. Amit pl én már nem tudnék megbocsájtani.

Tapasztalat. Csak ugyanilyen sztoriban én voltam a megcsalt lány.

32N

2019. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogd a piára benned volt.

Senki se tartott pisztolyt a fejedhez

2019. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Ki gondolta volna, h te is egy olyan ribizli vagy, aki a piára fogja h mindenkinek szétrakja a lábát.

Nem kell itt az álszent, megbánt "barátnőt" adni. Biztos jólesik neked, h a barátnőddel furán viselkedik a pasi, neked meg mindig ír.


Valld be a barátnődnek, h mekkora egy ribizli voltál!


L

2019. jún. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!