Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol tudnék Bp. -en heti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék Bp. -en heti néhány órát nyugodtan szexchatelni, ahol magam lehetek? Van esetleg ötletetek?

Figyelt kérdés
Otthon, munkahely, kolesz stb kizárva, ott nem tudok egyedül lenni. Szállodába nyilván nem mehetek hetente többször. Van esetleg ötletetek olyan helyre, ahol 1-2 óráig nem zavar senki, és nyugodtan beszélhetek?

#búvóhely #szexchat #zavartalanul
2019. jún. 12. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy pasi vagy? Kivel szeretnél csevegni?
2019. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erdő
2019. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: Lány vagyok, de nem veled akarok, nem kell privát, thx :)
2019. jún. 12. 22:30
 4/7 A kérdező kommentje:
#2: Erdő azért elég gáz lenne... De azért kösz a tippet :)
2019. jún. 12. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmmmm nos, az ELTe épületében (ahova bárki bármikor bemehet szóval nem kell hogy diák legyél) van pár nyugis és még zárható hely is . Ha érdekel írj rám mert elég sok idő leírni a pontos helyeket. Hmmm... meg még talán a 16. kerületbe tudok mondani pár helyet de szerintem az ELTE Északi épülete a legesélyesebb mert az elég nyugis sok zigzuggal.
2019. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van mobilneted, szinte bárhol.
2019. jún. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irtam üzit
2019. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!