Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért érzem úgy ma este, hogy reggelig nyalni szeretném a barátnőmet, mikor egyébként nem szeretek? 19F

jún. 12. 23:21  Privát üzenet  

A válaszok
Mert ebben a hőségben jobban érzed a szagát... :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 23:23 Privát üzenet

Ovulációja van, és mivel dög meleg van jobban izzad. Az izzadságba meg feromonok vannak, ami meg rád hat, a tudatodon alul.

Ha ő is benne van, nosza. Lefety-lefety. 👍

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 12. 23:24 Privát üzenet

Engem meg már nyaltak is

35/N

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 13. 00:18 Privát üzenet
Engem is szanaszét fognak ma nyalni, de a párom imád is. Lehet végre megértél a szexhez, és élvezed, ha élvezetet nyújthatsz.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 13. 01:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az miért van hogy ha a barátnőmet megkérem este h szopjon le nem csinalja de ha reggel kérem megteszi?
Tegnap este a barátnőmet segbe dugtam és nekem nem tetszett anyira és most rosszul érzem magam ez végett, nektek is volt már ilyen?
Este felhivtam a barátnőmet telefonon s azt mondtam, holnap kérni fogok tőle valamit. Erre ő azt monta, kérhetsz bármit, csak ha ciki akkor had csukjam be közbe szemem?
Lányok! Hogy csináljam? Este szeretném "megerőszakolni" a barátnőmet
LÁNYOK! Mivel lepjem meg a barátnőmet ma este? Szeretnék valami különleges, "kalandos" estét szervezni sok-sok szexxel. Ti mire vágynátok? Minek örülnétek?
Ha elmesélném a legjobb barátomnak, hogy egy délután és este alatt minimum 16 alkalommal juttattam a csúcsra a barátnőmet, akkor hazugnak gondolna?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!