Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol tudok nőként "vadászni"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok nőként "vadászni"?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja szingli vagyok. Egyéjszakás kalandom nem volt még, de kipróbálnám, vagy akár szexkapcsolatba is belemennék.

Budapesten hol tudnék vadászni?



2019. jún. 16. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nő lennél nem kéne ilyet kérdezned.
2019. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Átlagos nő vagyok.

Mostanra jutottam el ezekre az elhatározásokra.

2019. jún. 16. 18:05
 3/21 anonim ***** válasza:
Morri2 vagy más klubbok.
2019. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Természetesen a gyakorikerdesek.hu-n :)
2019. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Budapesti, vagy környékbeli vagy? Mert ott minden nő kaphat minden ujjára pasit, aki egy kicsit is ad magára. Persze ha a belső is fontos, akkor már erőfeszítést is kell tenned.

Írhatsz nekem bátran. Hány évesek jöhetnek szóba?


30F

2019. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen korú és érdeklődésű vagy, milyen korú férfiak érdekelnek és mennyire vagy bátor ismerkedni.
2019. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos bem vagy nő.


Ha mégis akkor hagyd h a férfiak vadászanak rád.


L

2019. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Elég béna lehetsz, ha erre nem találsz pasit
2019. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem fogok bizonygatni semmit :)

Az miért bénaság, ha eddig tartottam magam és elutasítottam az ilyen dolgokat? De be kell látni, kényelmesebb és egyszerűbb, mint egy párkapcsolat. Én pedig most határoztam el, hogy bele szeretnék vágni.

2019. jún. 16. 18:33
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nőként "vadászni"? Egyszerű: Dobsz egy kis sminket magadra, felveszel valami csinos ruhát, tudom, a kedvenced ép most szárad, jó lesz a második kedvenced is, elmész egy szórakozóhelyre és válogatsz, egy nőnek kb.ennyiből áll a vadászat.
2019. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!