Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aszexuális vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális vagy sem?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomnak még nem volt soha barátnője,pedig már alighanem felnőtt, és nem tudom,honnan lehetne megállapítani,hogy aszexuális-e vagy nem.Szerintetek miben nyilvánul ez meg??

2019. jún. 16. 21:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, én is meg a barátom is 17/F
2019. jún. 16. 21:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

17evesen nem volt csaja? Jezusom...... N


Kepzeld el teljesen normalis....keson ero tipus es kesz. Mas dolgok fontosabbak neki. Pl tanulas stb...

Van aki 24 evkoraig nem torodott semmivel csak a tanulas egyetem mernokinformatika stb majd utanna amikro meg volt akkor csajozas aztan most 30 es boldogan el a felesegevel és a gxermekevel....

2019. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet h csak onbizalomhiánya van , vagy simán csórók, és szégyelné hazavinni a csajt. Vagy bigott vallásosak
2019. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt még senkim, mégse vagyok aszexuális.


Egyébként én simán megkérdezném. Ha nem az, jót nevettek a dolgon, ha az, ez is kiderült. Egyébként esküszöm, nem értem, miért íratlan elvárás, hogy 10-en évesen xy számú emberen túl legyen? :'D


18/l

2019. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vannak családi problémái,meg minden...de nem zárkózott,csak egyszerűen nem érdekli senki,semmilyen téren.Nem csak nem volt barátnője,de semmilyen kapcsolatot nem létesített senkivel..kezdek aggódni miatta..
2019. jún. 16. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem éretlen vagy. 17 éves basszus!

Az a baj, hogy akkor fogod megérteni, hogy egy 17 éves még szinte gyerek, amikor 25-30 leszel. Majd akkor ránézel egy 17 évesre és azt gondolod, hogy "mekkora hülye voltak, hogy olyan menőnek éreztem magam, pedig egy kis szaros voltam". Ezzel nem bántani akarlak. Mindenki volt 17 éves, én is. Én is átmentem ezen, mármint hogy utólag visszagondolva egy kis hülyegyerek voltam... Hidd el. Az égvilágon semmi baj nincs azzal, hogy még nem volt senkije. Ne is tegyél rá nyomást azzal, hogy ezt felhozod neki, mert többet árt, mint használ. Persze normális módon szóba lehet hozni, de ne erőltesd.

2019. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!