Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan adjam fel a maszturbalast?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam fel a maszturbalast?

Figyelt kérdés
Nem akarok annyit maszturbalni mint most. Heti 10x minimum csinálom és ez nem egészséges. Van bármi tipp mit tudok tenni ez ellen a vágy ellen? 18L

2019. jún. 16. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tuti most jönnek azok a válaszok, hogy “csináld farokkal/farkammal”...stb
2019. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Kamu
2019. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Csináld a farkammal nevető fejecske.
2019. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem egészséges?
2019. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja ezen felül van barátom és vele naponta vagy két naponta szexelunk. Ameg nem volt ilyen meleg akkor meg többször volt, de nem bírom sajnos a meleget. Nem a szex hiánya miatt csinálom ennyit, hanem mert kezd egy pot cselekvesse válni amit én meg nyilván nem szeretnék.
2019. jún. 16. 23:54
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

Egész egyszerűen ne csináld. Ne nyúlj oda a kezeddel, ilyen egyszerű. Volt egyáltalán olyan, hogy próbáltad megállni? Ha igen, mennyi időre, és miért buktál el?

December 30. óta nem maszturbálok. Sőt, 2 éve nem szexeltem. Nem könnyű, de nem is lehetetlen. Csak akarni kell! És ha minél hamarabb abbahagyod, annál jobb. Nekem 14,5 évembe került. Ha most elkezded, hamar több idő lesz maszti nélkül, mint masztival. Hajrá!


28F

2019. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem akarom feladni a szexualitást sem. Nagyon sokáig volt hogy nem értem magamhoz, hónapokig. Aztán volt egy barátom akivel sosem mentem el szex közben így sokat ujjaztam meg magam. Azóta meg így megmaradt ez a dolog és nem tudok egyszerűen leszokni
2019. jún. 17. 00:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy átérzem. De szerintem nem vészes, mármint miért ne lenne egészséges?
2019. jún. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most már el tudsz menni?
2019. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogy add fel?? Hát postán, de "ajánlottan"😁😁
2019. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!