Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Transznemü párotok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transznemü párotok hogy mutatnátok be a baráti társaságodnak?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok és biszex a párom trasznemü férfi(nő tesbe féfri)

Szeretném idővel be mutatni majd a baràtaimnak de nem tudom mit mondjak férfi vagy nő

Igazából róla sem tudják hogy a lányokat is kedvelem mert nem vertem nagy dobra meg nem volt plyan akit be mutathatam volna de a mostanit beszeretném csak nem tudom hogy

Nem akarom hirtelen le sokkolni öket hogy amugy biszex vagyok ő meg a faszim aki amugy csaj 😅

Nem szeretném hogy felette itélkezzenek (bár nek olyanok)

Remélem értitek a problémám

23/L biszex



2019. júl. 1. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan kellene rávezetned őket, először csak azt mond el, hogy biszex vagy, aztán azt, hogy van "fiúd" majd hogy ő igazából lány
2019. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj hogy hajlamosak vagytok azt hinni, hogy bárkit is érdekel, hogy ő most épp mi az anyja pi csájának érzi magát.

Ő egy köcsög és te is az vagy, hiába tekeritek jobbra meg balra.

2019. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Durván fogalmazott a 2-es, de ez a lényeg.

Mindketten nők vagytok, melegek, kész.

2019. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod férfinak vallja magát akkor férfinek
2019. júl. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
“Ő a barátom, aki egyébként egy transz férfi”
2019. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bemutatod, hogy ő a barátod. Nem kell hozzátenni, hogy milyen nemű, azt meg főleg nem, hogy transz. Ő majd beszél a transzneműségéről, ha szeretne.
2019. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Kinek mi köze hozzá, hogy transznemű, vagy sem. A PÁROD és ez a lényeg. A ti boldogságotok a fontos. Minden más le van szarva... pláne az, hogy erről ki mit gondol...
2019. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!