Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok a "2015-ös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok a "2015-ös nagy szexuális forradalomhoz" itt a gyakorin? (többi lent)

Figyelt kérdés

talán nem emlékszik mindenki, főleg akik később regisztráltak, de korábban (2015-ig) nem volt a szexualitás témán belül külön választva a heteroszexualitás, homoszexualitás, biszexualitás, leszbikusság, csak más alkategóriák voltak (asszem a gyerekvállalás is itt volt alkategória, stb..) és mindenki írt mindenkinek mindenféle ronda dolgot, ment itt a vita, ócsárolás, szidás, stb.


a homofóbok/melegellenesek ócsárolták a melegeket a válaszaikban a teherbeeséssel kapcsolatos kérdést kiíró nőknek mindenféle bunkó oda nem illő választ írtak a heterók vagy valakik

a fiuk a lányoknak írtak mindenféle perverz dolgot a női dolgokkal kapcsolatos kérdéseikhez

stb.


aztán azóta hogy 2015-ben lezajlott a "szexuális forradalom" itt a gyakorin, és szépen különválasztották a kategóriákat valamikor a forradalom után (mert én 2015 dec. - 2017 nyara között nem gyakoriztam), jelentősen lecsökkent majd megszűnt a veszekedés másokkal ilyen témában


mások is és én is sok dolgot/kommentet írtam a melegek védelmében, mert főleg a homofóbok mocskolódtak, nem akartam cserben hagyni a melegeket, kisebbségeket, romákat sem! stb.


a forradalom után (mint ahogy a nagyvilágban is mindig volt a forradalmak után) béke és nyugalom időszaka jött, mert a kategóriákat/alkategóriákat szétválasztották, hogy pl a homofóboknak ne kelljen meleg kérdésekkel szembesülniük, ha nem akarnak, mert mostanra van 'homoszexualitás' és 'heteroszexualitás' alkategória szexualitás témán belül


szóval ti örültök neki? mit szóltok ehhez a dologhoz?

jó hogy szét lett választva az alkategória?


ha netán olvassa a kérdést az is aki/akik a forradalmat vezette/vezették, privátban írhat(nak), megköszönném neki(k)



2019. júl. 3. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom mit szed a kérdező, de én is szeretnék.. :D
2019. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejöttek az új kategóriák csak azt nem értem hogy a leszbikusság és a homoszexualitás minek van különválasztva. Főként hogy logikailag a leszbikusság is homoszexualitás alá tartozik.
2019. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alkategóriák nem sokat számítanak szerintem, főkategóriára kattintok.

Én azt látom, hogy azóta sokkal kevesebb lett a felhasználó szám és a kérdések is fogyatkoznak, viszont arányaiban és abszolút értékben is sokkal több lett a homoszexuális kérdés.

Nekem hiányzik a régi nagy itteni élet.

2019. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy oly sok minden változott volna, mint amit írtál? Aligha. Homofóbok fröcsögnek jelenleg is.


Ellenben régebben lehetett a többiekkel "bandázni", egymást ugratni, poénkodni, sztorizni. Ez a darabolás után megszünt, sokkal laposabb lett a hangulat.

2019. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam homofóbnak, de tény, hogy nem szeretek homoszexuális kérdésekre válaszolni. Szerintem jó ötlet volt külön választaani.
2019. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!