Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van akit nem zavar ha piszoárn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit nem zavar ha piszoárnál mellé állnak?

Figyelt kérdés
Strandon nincs sokszor elválasztó fal sem és minden látszik. Volt ebből már kellemetlen élmény? Pl elkezdett merevedni vagy ilyesmi?

2019. júl. 6. 09:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

mitől kéne vitelés közben mervednie?

nyugtass meg, hogy lány vagy!

2019. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%

Nem zavar. Látszik minden, sokan rá pillantanak és én is megnézem másokét.

Nekem a merevedéshez több kell, de olyan szitu is volt: amikor a srác elkezdte húzogatni, na akkor nekem is kezdett felállni.

Kevesen járnak strandon WC-re, de azok közül sokan szerintem azért hogy mutassák milyen farkuk van és nézzék másokét. Biztos nem mindenki, de nekem ez a tapasztalatom.

2019. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%

Na pont az ilyen ketteshez hasonló ratyik miatt használom inkább a fülkét általában, nem vagyok homofób de azért ne méregessenek már ha nem nagy kérés, én csak egy sárgát szerettem volna dobni...

Merevedésem értelemszerűen nem szokott lenni, mivel nem vagyok meleg. Illetve van egy ilyen íratlan szabály heterók között hogy mindig az egymástól lehető legtávolabbi piszoárokat használjuk, ha valaki ezt megszegi (tehát lenne lehetősége messzebb állni mégis a melletted lévőt használja) akkor ott esélyes hogy langyival van dolgod.

2019. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Még nem tapasztaltam, de állnék elébe
2019. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
6%
Nem uavar,sot kivancsi vagyok hogyan sunyizik,,hogyan orobalja meglesni,,ha igen,hamar elhuzok onnan
2019. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretem ha pisilés közben néznek. Úgy nem tudok pisilni. Ha kíváncsi a farkamra szóljon és megmutatom neki.
2019. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
32%

Nem zavar. Ha megnézi-tegye nyugodtan. Attól nem lesz baja.

Ha átnyúl: Nos ott kezdődnek a gondok, mert nem mindegy, ki nyúl át. ;)

2019. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Ameddig nem mögém állnak addig nem zavar.
2019. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
4%
Hat 3. Pont az szitu aki szabad pisszoarnal fülkebe megy enyhen meleg...
2019. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

Tehát logikád szerint aki privátban közönség nélkül szeret vizelni az meleg? oké.... Ha te mondod....

Ennyire idióta emberrel nem állok le vitatkozni, legyen igazad...

2019. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!