Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Magyarországon az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon az emberek hány százaléka homo- és biszexuális?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

"Hogy az emberek mekkora hányada homoszexuális, vagy mekkora hányadának volt szexuális tapasztalata azonos neműekkel, csak becsülni lehet a felmérések alapján. Egyes becslések szerint a homoszexuális irányultsággal rendelkezők aránya a lakosság tíz százaléka körül van a nyugati társadalmakban."

[link]

2019. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
Én múltkor 10 %-ot olvastam egy kutatásban de szerintem több lehet
2019. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy?
2019. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
En kevesebb mint 10 szazalekot mondanek magyarorszagon, foleg akik felvallaljak szerintem max 2
2019. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Mi az, hogy Magyarországon? Ez biológiai állapot, mint pl. rövidlátónak lenni, nem holmi kulturális métely, aminek köze lenne bármiféle országhoz, rendszerhez vagy törvénykönyvi engedékenységhez. Ha találsz bárhol a világon erre vonatkozó felméréseket, akkor ugyanaz érvényes Szaud-Arábiára, a vikingekre meg az ókori Kínára is.


Egyébként csak azért nem fogsz erről pontos számot kapni, mert zavaros, hogy mi számít pszichológiai nemi eltérésnek (agyilag nem egészen fiú), mi számít szexuális irányultságbeli eltérésnek (pl. vonzódik a testhez, de szerelmes nem tudna lenni belé), mi számít romantikus elhajlásnak (pl. aszexuális ember szerelmes egy azonos neműbe), mi számít ilyen-olyan fétisnek, pl. heteró többgyerekes családapa lábfétises, aztán férfi láb is nagyon bejönne neki, de amúgy semmire nem lennek képes egy hapsival... és így tovább. Na most akkor ki a _uzi és ki nem? És persze tegyük hozzá, hogy az emberek java még a saját anyja elől is titkolja az ilyesmiket. A realitás valahol 5-10% közötti, de akár 15% is lehet, attól függően, hogy az ilyen "fétises embereket" akarod-e beszámítani. Mert van egy olyan érzésem, hogy többen vannak, mint az egész LMBT cuzámmen...

2019. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy 2% de ők azok akik felválalják és csinálják is.
2019. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!