Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fizetősként mi volt a legbeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetősként mi volt a legbetegebb kérés amivel találkoztál?

Figyelt kérdés

A kérdés azokhoz szól, akik prostiként keresik/keresték a pénzt.

Mi volt a legbetegebb kérés amivel előállt a kuncsaft?

Esetleg azt is odaírhatjátok, hogy teljesítettétek-e.



2019. júl. 9. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mesélte a csaj h a pali mondta h visz hörcsögöt és tűsarkúval szétkéne taposnia. Elküldte a búsba.
2019. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Haha, elsőre ezt olvastam:


"Fizikusként mi volt a legbetegebb kérés amivel találkoztál?"


Már kezdtem fogalmazni a Schrödinger egyenletek új interpretációját :D

2019. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Térdig érő zokniban keresztbe tett làbbal kellett ülni míg a kuncsaft a zokni simogatàsàtól el nem élvezett, vannak beteg fétisű emberek.
2019. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Egy osztrák férfi, akit a női szellentés izgatott.

Vagy például ugyanez a férfi kérte azt is, hogy csak a hosszú szárú csizmám maradjon rajtam aktus közben......

2019. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem volt konkrétan ilyen durva fétisekre vonatkozó kérés, de gyakran olyan férfiak jöttek, hogy magát azt éreztem beteg kérésnek hogy szexeljek velük,pl.legalább 200kg-s! férfi, rá azt mondtam hogy nem vàllalom. Az 50-60 év körüliek gyakoriak voltak,de volt hogy 70 körüliek jöttek...Szintén nem vàllaltam. Voltak igénytelenek és koszosak, akiket hol határestnek nyilvánítottam és elbállaltam,hol elküldtem.Illetve amit még nagyon nem szerettem, de elvállaltam,mikor ilyen 30 körüli pasik elkezdték kifejteni hogy az összes nő mennyire arányásó és qrva, ezért inkább fizetőshöz járnak😖 És volt egyszer egy pasi aki elkezdte nekem mutogatni a gyerekeit a telefonján,akiknek az anyjával együtt volt még...Elvállaltam,de magasabb árat mondtam a szokásosnál. Végül emiatt a sok agysorvasztó,igénytelen férfi miatt hagytam. Ha mindenkit elküldök akit szerettem volna kb.éhen haltam volna mert vagy 2 havonta egyszer jelentkezett vonzó,igényes férdi,akivel élveztem is.
2019. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Mindjárt megsajnállak, te szegény. Azt gondoltad, hogy prostinak lenni szórakozás? Én már jártam párnál, és beszélgettem is velük. Egyik sem említette, hogy élvezetből csinálná, sőt igen jó gyomor kell ahhoz, hogy minden nap más faszt szopjon, akár napi háromszor is. Az igénytelenség valóban gáz persze... De nem akarlak bántani, csak az élvezetről jutott eszembe..
2019. júl. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem csak egy pasi szokott fizetni, de gimi óta, Nős, családos, gazdag. A "legbetegebb" kérése az volt, hogy ne dobjam ki miután szerelmet vallott másfél év után. Még betegebb, hogy már én is függök tőle érzelmileg is, nem csak anyagilag...
2019. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok prosti. Egy riportban mondta a lány,hogy jar hozzá egy faszi akit csak aláznia kell durván. Az ember azt kéri,hogy más használt bumijából csurgassa a cuccot a szájaba.

Ha jól emlékszem nem is szexelnek,még gumival sem.

2019. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy rendszeresen visszatérő kuncsaftom, aki azt kérte, hogy öltözhessen be női ruhába, és erőszakoljam meg, ráülve a farkára.

Aztán volt egy 19 éves srác, arra kért, hogy játszam el, hogy én vagyok az anyja és szűztelenitem a fiam. Rendszeresen visszajárt, anya-fia játékra. Egyszer elhozta az anyja levetett bugyiját, és azt kérte hogy vegyen fel. na ez egy kicsit drágább volt. N45

2019. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Ti mekkorák vagytok csajok!

Le a kalappal!!

Perpill h fiúkra utazom! Illetve szeretnék..

Három prosti jár hozzám , három darab ex szerelem! Mindhármójukkal éltem együtt! Külön küldön persze..lavcsivolt

Semmi nincs köztünk csak csevej , pia , meg ami fölött szemethúnyunk! Olyan dolgokat hallottam h gyomor kell hozzá, s mégis napi szinten vegigcsinálják ..csináljátok!

Vigyázzatok Magatokra ❤

2019. szept. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!