Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnand tudhatjuk meg hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnand tudhatjuk meg hogy valaki biszex vagy transznemű? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval az egyik barátnőmnek volt már pasia de el kezdett fiúsan viselkedni ami azt jelenti hogy fiú ruhákba jar és a hajat is le vágatta Rövidre pedig hosszú volt neki. El kezdett a lányok fele érdeklődni.szoval ő most biszex vagy transznemű?

2019. júl. 10. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet mindkettő is. De szerintem vagy biszex vagy leszbikus. Az mindegy, hogy volt pasija, ha nem vonzza a dolog. Elképzelhető, hogy magában érezte, csak kipróbálta fiúval, hogy tényleg jól érzi-e. Ha transznemű lenne, nem csak a haj meg a ruha változott volna 🙂 de ha olyan barátnők vagytok, finoman rákerdezhetsz szerintem 🙂
2019. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A transzneműség az, amikor valaki erős diszkomfort érzetet érez a saját teste miatt, nem pedig az, hogy pl egy lány rövidre nyirja a haját mert rövid haja - mint tudjuk - csakis és kizárólag a fiúknak lehet. Meg inget is csak a fiúk vehetnek fel, mert az a lány aki maszkulin, az biztos nincs rendben agyilag 🙄


Transznemű nőtől olyat is hallottam, hogy megpróbálta levágni késsel a mellét, amikor tini volt, mert az agyában az volt, hogy torz a teste. A transzneműeket sokszor kezelik is pszichiátrián depresszió, oncsonkitas vagy öngyilkossági kísérlet miatt.


Ez nem az a kategória, higy "uuu uhu uhu rövid hajam van, baseball sapkát viselek, a kék a kedvenc szintem, ráadásul logikusan gondolkodom, és nem az alaptalan érzelmeim irányítanak SZOVAL FÉRFI VAGYOK"


És biszex,vagy leszbikus. Sok leszbikus kezdi pasikkal a szerelmi életét, szóval nincs kizarva.

2019. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak hogy neki a haja volt a mindene:) köszi a választ első kommentelő:)
2019. júl. 10. 22:40




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!