Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anal plug - milyet vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anal plug - milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kinéztem magamnak két anál plugot, de nem tudom, melyiket válasszam.

[link]

[link]


A kettő majdnem teljesen ugyanaz, csak a "talpánál" van különbség. Én arra lennék kíváncsi, hogy mennyire biztonságosak ezek? Fel tudnak csúszni? Azért érdekelne, mert sokáig bennem lesz (éjszakára, nappalra), sokat fogok mozogni és nem akarok kikötni a sürgősségin azért, mert nagyon ellazult a záróizmom és felcsúszott.


2019. júl. 14. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Olyat ami szétszaggasa a lyukadat cafatokra.
2019. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én valami puhábbat vennék, szilikonosat pl.
2019. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez mire jó egyébként? :D
2019. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog felcsúszni.

Ha hosszabb távra tervezed viselni (vagy kell viselned:) ) akkor mindenképpen olyan vegyél, aminek elvékonyodik a nyaka, mert az nem fogja túlságosan kitágítani a záróizmodat, persze teljesen szűk sem leszel azért..

A fém azért is jó, mert nem kell gyakran síkosítani, viszont eléggé kemény ami miatt kellemetlen lehet egy idő után.

Szilikonosat azért nem vennék, mert szilikonos síkosítót nem használhatsz hozzá, a vízbázisút viszont kb óránként újra kell kenned.


Ha kérdésed van bátran keress privátban, szívesen segítek.

2019. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]



Ha kezdő vagy ezt javaslom.

2019. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Olyat ami szétszaggasa a lyukadat cafatokra."

Gratulálok ehhez a mély intelligenciához, büszke lehetsz magadra. Most menj és veregesd meg a mellkasodat.


"Ez mire jó egyébként?"

Kicsit feszítő érzést kelt és olyan, mintha fel akarna csúszni, de nem tud. Legalábbis így képzelem el. Aztán meg kiderül, hogy valójában milyen.


[Minden más hozzászólónak]

Köszönöm a tippjeiteket :)

2019. júl. 14. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ebbe mi a jó egyébként?
2019. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7#, fiú vagy, vagy lany? Es hany eves?
2019. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8# fiú vagyok
2019. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha most lesz benned először akkor olyan sokáig úgy se fogod tudni benttartani, kényelmetlen lesz, szoktatni kell hozzá. Mindig csak addig legyen benn amíg nem érzed hogy fáj. Viszont sikosító az legyen hozzá.

Ha szilikonos plugot veszel akkor vízbázisú síkosótot használj.


Kérdező fiú vagy lány?

2019. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!